Foto: Erlend Staub / Kanal 2
Õhtuleht.ee 2. aprill 2017 21:58
Kanal 2 talendisaate „Väikesed hiiglased“ pesamunad haarasid tänases saates oma etteastetesse nii kuulsad kohtunikud kui ka saatejuht Tambet Tuisu.

„Väikeste hiiglaste“ tänases saates astusid lavale kolm võistkonda – Danieli Dream Team, Inese Imelised ja Koidu Tähed. Kui suuremad osalejad näitasid andekust tantsu ja lauluga, siis minitalendid tegid paroodiat, üllatasid luuletuse ja lauludega ning haarasid oma etteastetesse ka täiskasvanud.

Charlie Chaplinit kehastanud 6-aastane Ingmar tõestas oma koomikutalenti koos Jüri Naelaga – maailmakuulsa näitleja eeskujul kukuti korduvalt ja väga veenvalt laval pikali.

Ka Inese tiimi pesamuna, 4aastane Oliver, ei lasknud kohtunikel niisama istuda, vaid pani nad mõistatust lahendama. Julgust näitas üles ka Koit Toome tiimi 5-aastane minitalent Grete, kelle parukas käis lõpuks ära nii Tambet Tuisu kui ka kõikide kohtunike peades.

Samal teemal

Kommentaarid  (16)

kilekotivana 3. aprill 2017 19:52
Aga kes on lubanud nende laste üle niimoodi naerda nagu saatejuht ja kohtunikud seda teevad?
Nojah, 3. aprill 2017 17:51
lapsed on ikka toredad, aga mingeid talente seal küll pole. Igas lasteaias on paremini lauljaid lapsi ja ühe luuletuse lugemine pole mingi "eriline anne". Pole mõtet juba sellises vanuses lapsele sisendada, et ta on arakordne. Hiljem võivad sellisel nunnutamisel olla kurvad tagajärjed, kui selgub, et polegi supertäht.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS