Eesti uudised

Lisatud Keskerakonna peasekretäri Jaak Aabi repliik.

Meelis Pai astus Keskerakonnast välja (54)

Marvel Riik, 31. märts 2017, 17:15
Meelis Pai liitus Keskerakonnaga 2013. aasta 1. juulil. Jörgen Norkroos
Täna andis endine Tallinna linnahalli nõukogu esimees ja keskerakondlane Meelis Pai teada, et lahkub erakonnast. „Vaadates viimaseid sündmusi, siis ma ei taha enam selles seltskonnas olla,“ teatas ta.

Hiljuti jõudis endine keskerakondlane Meelis Pai uudistesse Tallinna linnahalliga, kus ta sõlmis endaga lepingu. Pai oli korraga linnahalli nõukogu esimees ja linnahalli kunstiline juht. Enda sõnul tegi ta tööd ausalt ja tõi päevavalgele linnahalli korruptsioonijuhtumi, kus Tallinna tegevlinnapea Taavi Aas ja Väino Sarnet tegelesid koostöös Allianss Arhitektidega JOKK-skeemiga.

Paile Aasa ja Sarneti tegutsemised ei meeldinud ning ta hakkas meeskonnale vastu. „Kui linnahallis toimus korruptsioonijuhtum, siis mina ei saanud vaadata kõrvalt ja olla kana, kellel pole ajusid,“ rääkis Pai, kes loodab, et omad järeldused juhtunust teeb ka prokuratuur.

Paljastamisega hakati aga Paid survestama, mistõttu ta tegi otsuse Keskerakonnast lahkuda. „Vaadates viimaseid sündmusi, siis ma ei taha enam selles seltskonnas olla,“ teatas ta.

„Ma loodan, et valijad teevad oma otsuse ja ei vali Taavi Aasa ega Raimond Kaljulaidi mitte kunagi enam Tallinna juhtima,“ lisas Pai, viidates, et Tallinna linnavalitsuses pole asjad praegu sugugi hästi.

Nüüd plaanib Pai puhata ja jätkata tööd Tallinna volikoguliikmena. „See annab mulle võimaluse öelda seda, mida ma varem ei saanud öelda.“

Keskerakonna peasekretär Jaak Aabi sõnul on erakonda kuulumine või mittekuulumine inimese enda valik. „On toodud välja faktid, et ta [Meelis Pai] on tõsiselt eksinud ja see viis tema erakonnast lahkumiseni. Me peaksime küsima, miks ta neid asju tegi,“ arutles Aab.

Samal teemal

22. veebruar 2018, 05:32
Töölt vabastatud Meelis Pai käib linnaga kohut
8. juuni 2017, 17:32
FOTOUUDIS | President nimetas ametisse riigihaldusministri
10. mai 2017, 13:10
Raimond Kaljulaid: lõpetame Meelis Pai töölepingu
18. aprill 2017, 18:18
Keskkriminaalpolitsei alustas Meelis Pai suhtes väärteouurimist

54 KOMMENTAARI

p
parteiline südametunnistus 1. aprill 2017, 09:50
Kohe näha et omakasu ajas parteisse. Tõeline parteilane oleks büroo ees kahetsenud ja partei oleks siis võib-olla andestanud ning leidnud parteitöö võrus või valgas kus põllul oleks higi ja pisaratega tulnud oma süü lunastada..
n
no nuud 1. aprill 2017, 09:08
hakkavad koos vakra ja teiste targutajatega. linnapead kangutama
Loe kõiki (54)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee