Eesti uudised

FOTOUUDIS | President Kaljulaid valmistas sinilille rinnamärgi (25)

Toimetas Kristin Aasma, 29. märts 2017, 20:06
President Kersti Kaljulaid külastas 29. märtsil Läänemaal Uuemõisas erivajadustega inimeste töökeskust ning valmistas Eesti veteranide toetussümboli ja Anname Au! kampaania tunnusmärgi – sinilille. Arno Mikkor / Vabariigi Presidendi Kantselei
President Kersti Kaljulaid külastas täna Läänemaal Uuemõisas erivajadustega inimeste töökeskust ning valmistas Eesti veteranide toetussümboli ja Anname Au! kampaania tunnusmärgi – sinilille.

Töökeskuses valmistavad igapäevaselt sinilille rinnamärke erivajadustega inimesed, kokku pakub keskus lepingulist tööd 71 erivajadusega isikule, edastas Vabariigi Presidendi Kantselei.

“Nende rinnamärkide kandmisega toetame me veterane ja nende valmistamisega Uuemõisas erivajadustega inimeste töötamist,” ütles president Kaljulaid.

Riigipea külastas täna Läänemaal ettevõtteid Narma ja Lade, Oru Kooli, Haapsalu pitsikeskust, noorte innovatsioonikeskust ning Haapsalu Neuroloogilist Rehabilitatsioonikeskust. Samuti kohtus ta maavalitsuses omavalitsusjuhtidega.

Homme alustab riigipea ringsõitu Hiiumaal, külastades ettevõtteid Dale LD ja Triibuvineer, Hiiu valla sotsiaaltöö keskuses tegutsevat MTÜd Jääk ja Praak, Kärdla päikeseelektrijaama, Hiiumaa Tarbijate Ühistut, Hiiu Pagarit ning Palade põhikooli loodushariduskeskust. Hiiumaa gümnaasiumis annab president Kaljulaid õpilastele ühiskonnaõpetuse tunni. Riigipea kohtub ka Hiiumaa Vabatahtliku Merepääste Seltsi liikmete ja omavalitsusjuhtidega.

Foto: Arno Mikkor (Vabariigi Presidendi Kantselei)

25 KOMMENTAARI

N
???? 30. märts 2017, 11:10
No on alles elu! Kas KK ei oleks võinud sinilillede asemel küsida, kuidas need puudega inimesed hakkama saavad ja sellest kirjutada pikemalt ja mitte ...
(loe edasi)
v
väga tubli ametnik 30. märts 2017, 08:14
Nn president just ütles, et oleme 15 aastaga ehitanud üles unelmate Eesti. Kui unelm on käes, siis pole tõesti enam muud teha, kui lihtsalt nokitseda suure õnne ja heaolu otsas.
Loe kõiki (25)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee