19
fotot

Jaanuari lõpul startis Eesti suurim fitnessiprojekt, millest võtab osa 18 noort naist. Neiud treenivad kümne nädalaga individuaalselt koostatud kava järgi kogenud treeneritega, söövad individuaalselt koostatud toitumiskava ja kõik selleks, et esineda sel kevadel kulturismivõistlustel. 

Hääletada saab siit: http://konkurss.ohtuleht.ee/trennikool

Kategoorias, mis on tavainimesele osalemiseks kõige sobilikum - siin ei nõuta naistelt suurt lihasmassi, vaid pigem ilusat toonuses keha, ilusat hoiakut, poseerimisoskust ja üldist ilu. Tänu sellele on fitmodeli projekt saanud kogu maailmas populaarseks.

Fitmodeli projekti lõppvõistlused toimuvad tänavu 2.aprillil Butterfly lounge`s, kus fitmodeli osalejad esinevad kahes voorus – trikoo- ja õhtukleidivoorus. Edasi võistlevad osavõtjad juba rahvusvahelisel tasemel Riias toimuvatel võistlusel, kus on eraldi voor Läti, Leedu ja Eesti fitmodel projektide jaoks ning aprilli lõpus näeme neiusid Eesti karikavõistlustel.

Jaga artiklit

29 kommentaari

V
vftfuy  /   14:55, 12. apr 2017
Eino, treenitud keha ON ilusam, kui treenimata. Sellele ei saa vaielda vastu. Mulle üldiselt Kadri ja Kaisa tulemus meeldib, aga Kaisa käed läksid liiga jõuliseks. Tal vist on oma eesmärk, aga kui argielu treenitusest rääkida, siis need käed peaks tal olema tagasihoidlikumad ja tulemus oleks suurepärane. See on seksikas, kui naine nt istub jalg üle põlve ja siis reielihase joon jookseb mööda reiekülge. Ebaseksikas oleks, kui sedasi istudes oleks tselluliidi kühmukesed naha alt punnitamas:D
/
/  /   18:42, 29. märts 2017
Piinlikud pildid.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis