Eesti uudised

RMK PANI PUUDEGA METSNIKU KODU MÜÜKI: "Linna ma ei lähe. Mis ma seal teen? Istun toas ja ootan surma?" (29)

Marvel Riik, 24. märts 2017, 04:00
ENDINE METSNIK: Ahti Song loodab, et ei pea oma kodust loobuma. "Loodan, et saan siin olla elupäevade lõpuni, pärast tehku, mis tahavad," ütles Song.Foto: Bianca Mikovitš / Ekspress Meedia
Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) tahtis enampakkumisele panna Lääne-Virumaa Altja küla metsavahimaja, kus on 31 viimast aastat elanud endine metsnik. Praeguseks on RMK sellest mõttest küll esialgu loobunud, kuid raske puudega ja ratastoolis metsnikule tähendab see vaid edasilükkamist.

Eilne Maaleht kirjutas Lääne-Virumaal Altja küla metsavahikordonis elavast Ahti Songist, kelle elukoht on pandud talle teatamata avalikule enampakkumisele. Song on alates 1998. aastast raske puude tõttu ratastooli aheldatud. "Ma ei kujuta ettegi, kui peaksin nüüd siit ära minema. Linna ma küll ei lähe. Mis ma seal teen? Istun toas ja ootan surma lihtsalt?" rääkis Song oma hirmust, et ta tõstetakse koos koeraga majast välja. 

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

29 KOMMENTAARI

v
Vanasti 25. märts 2017, 19:12
sellistele parunitele-peremeestele klõbistati tikutoosi kõrva ääres ja siis oli asi paigas!
Kui palju kinnistuid ja villasid on valitsejatel-varastel kokku krabatud ja nüüd siis tahetakse sandil viimanegi eluase käest võtta..., häbitud Riigi(Rahva) vargad!
e
eesti kodanik 25. märts 2017, 06:58
nii hundisilm ja härma peab ära võtma kõik rahva raha eest.
Loe kõiki (29)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee