Maailm

SÜDANTLÕHESTAV: Londoni terroris elu kaotanud naine läks parajasti oma lapsi koolist koju tooma (11)

Toimetas Maily Mau, 23. märts 2017 12:36
Foto: Kuvatõmmis/Facebook
Eile traagilises terrorirünnakus elu kaotanud 43-aastane õpetajanna oli teel oma lapsi koolist koju tooma, kuid kohale ta ei jõudnudki.

Hispaania päritolu 43-aastane Aysha Frade kõndis parasjagu parlamendihoone lähedal Westminsteri sillal, kui talle kihutas ootamatult otsa terroristi juhitud auto.

Õpetajana elatist teeniv naine kiirustas pärastlõunasel tunnil oma 8- ja 11-aastasele tütrele kooli järele, kuid kohale ta ei jõudnudki. Naine oli õnnelikult abielus 48-aastase portugallase Johniga. 

Sotsiaalmeedia kasutajad on juhtunust vapustatud ning pea igalt poolt võib leida siirast kaastunnet väikestele tütardele, kes ootasid kannatlikult koolis oma ema, kuid kes kunagi pärale ei jõudnudki. Mõned näited Facebooki kommentaariumist:

"See murrab mu südame, kui mõtlen lastele, kes ootasid kannatlikult oma ilusat ema. Puhka rahus, Aysha."

"Kõige hirmsam asi minu jaoks noorena ei olnud surm, vaid hirm, et ema ei jõua mulle kooli järele. Ma palvetan ta laste eest, et nad suudaksid üle elada selle suure kaotuse."

"Mul ei ole sõnu, et väljendada oma emotsioone. Me oleme kõik tunnistajateks terroristidele, kes tapavad meie õdesid ja vendi."

"Tema vaesed lapsed ja abikaasa ärkavad täna hommikul üles ning mõistavad, et tegu polnud ainult halva unega. Minu südamlik kaastunne kõigile ohvritele ja nende perekondadele."

Asyha Frade'i kaastunde avaldused Foto: Facebook

Eile pärastlõunal toimus Suurbritannia parlamendihoone lähedal terrorirünnak, mis šokeeris kogu maailma. Traagilises terrorirünnakus kaotasid elu kolm süütut inimest, ründaja ise ning vigastada sai ligi 40 inimest, kelle hulka kuulusid ka Prantsusmaalt pärit põhikooli õpilased ning Lõuna-Korea turistid, vahendab Daily Mail.

Samal teemal

07.04.2017
Suri Londoni terrorirünnaku ajal sillalt vette hüpanud naine
24.03.2017
BLOGI | Londoni rünnakud korraldanud mees oli inglise keele õpetaja
24.03.2017
Khalid Masood kurtis enne terrorirünnakut hotellitöötajatele, et London pole enam endine
24.03.2017
Terrorist osutus Briti kodanikuks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee