Andres Raidi ähvardab arest.Foto: Martin Ahven
Siim Randla 23. märts 2017 04:00
Politsei taotleb kohtus telemees Andres Raidile aresti, kuna tal on kiiruseületamise eest 300eurone trahv maksmata.

Politsei taotleb kohtus telemees Andres Raidile aresti, kuna tal on kiiruseületamise eest 300eurone trahv maksmata.

Harju maakohtus on Põhja prefektuuri taotlus asenduskaristuse kohaldamiseks Andres Raidile. Selle põhjuseks on tasumata 300eurone trahv.

"Politsei saatis kohtule taotluse asenduskaristuse määramiseks Andres Raidile 1. märtsil, sest ta ei ole tasunud trahvi 2013. aasta oktoobris toime pandud liiklusrikkumise eest ning ka kohtutäituril pole õnnestunud täitemenetluse raames seda välja nõuda," selgitas politsei-ja piirivalveameti pressiesindaja Marie Aava Õhtulehele. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (92)

orav närib käbi 24. märts 2017 17:34
A.Raidi juhitud "Mõtleme taas" annab vastuseid,miks tehakse otsuseid ,mis kõigile ei meeldi.
Nende nimed võiks ka välja tuua ,kes inimesi autoga vigastavad või koguni surnuks sõidavad ja ei maksa sentigi,sest valetavad nii,et maa must kurdi ja pimeda kohtukulli ees.
endine jurist 24. märts 2017 12:09
Asenduskaristuse võimalus on seaduses kirjas. Kas siis raha mittemaksja peaks karistuseta jääma või? Kõige lihtsam retsept on seadusi ning liikluseeskirju mitte rikkudagi ja korrektselt liigelda. Siis ei tule ka trahve.
Olgu siis nii. 24. märts 2017 14:08
Muidugi ei tohi neid liikluseeskirju rikkuda, kuid küsimus selline, et kas siis tema ainukesena terves Eestis seda on teinud, et väärib kohe uudistesse panekut?
? 24. märts 2017 14:55
Trahve saavad tuhanded.Ja ka areste kohaldatakse vähemasti kümnetele. Kuid mida andnuks sulle või mulle artikkel, et pandi mõneks nädalaks kinni näiteks keegi Ivanov, Sidorov või Petrov kusagilt Kapa-Kohilat? See poleks ju rahvast köitev uudis ja mitte kedagi see ilmselt ei huvitakski. Uudiseid saab ikkagi vaid tuntud nimedest.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS