Maailm

BLOGI | Londoni rünnakud korraldanud mees oli inglise keele õpetaja (135)

LISA KOMMENTAAR

yll 25. märts 2017 15:32
kas ta seal saudide maal ka õpetas kedagi tegelikult? samas tahaks ka teada kas kõik hukkunud olid valged?
Hunt ulub ikka metsa poole... 24. märts 2017 22:08
Merili Luuk
"The Sun kirjutab, et Khalid Masood oli inglise keele õpetaja, kelle sünninimi oli Adrian Russell Ajao. 2003. aastal pöördus ta islamiusku. Oma CV-s kirjeldas ta ennast kui "britt, sõbralik ja väga hea kuulaja""
Seega mingi garantii ei ole, et sisse toodud nunnud pruunisilmsed põnnid, kes Euroopas isegi "kodustatakse" ja inimeseks kasvatatakse, ühel päeval ära ei pööra ikkagi sinna, kuhu veri vemmeldab - oma päritolumaa usu ja ajupesu poole. Netis tehtav ajupesu värbab varem v hiljem ka kõige "integreerituma" pagulase ära. Või siis tema juba Euroopas sündinud järglase, kes teismelisena identiteediotsingul komistab ajupesijate otsa.
Ainus, mis selliseid asju ära hoiab, on NULL PAGULAST VASTU VÕTTA. N U L L .
"Me kontrollime nende tausta" pole mingi argument ega garantii. Mitte mingi.
Õpime palun kiiresti eurooplaste tehtud vigadest ja ärme korda neid siin Eestis!!
sid 24. märts 2017 21:40
Kõige hullemad ongi need teise-kolmanda põlve sisserändajad. Nad on küll Inglismaal sündinud aga tunnevad ise, et ega päris inglased nad ei ole ning see sisemine segadus sunnib neid tõestama, et nad on suuremad moslemid kui nende esivanemad olid.
Sama lugu on meie "vabastajate" teise-kolmanda põlvkonnaga. "Ja sdes rodilsja" aga eestlane ta ei ole. Sellest ka vaen Eesti ja eestlaste vastu.
Kavalpead 24. märts 2017 13:02
panevad uskmatud iseend tapma. Kahtlustan, et Valge vaala !mäng! on samasugune moslemite leiutis, et väärusulised ja uskmatud end ise ära tapaks. Kuidas saab olla, et siiani ei ole mitte kedagi laste enesetapule ja jubedatele tegudele õhutamise pärast ja loomapiinamise pärast ja muude koledate internetikuritegude pärast kätte saadud ja kinnimajja pandud.
sid 24. märts 2017 21:42
J miks lidis see mäng just venemaal omale viljaka pinnase?
Moslemid 24. märts 2017 23:02
Leiutasid ka britimoslemite värbamise kalifaadi sõduriteks süüriasse. Asi see siis rumalaid lapsi internetisõltlasi ära löllitada ole
katrin 24. märts 2017 11:53
Vaatan neid pilte ja ei jõua ära imestada-toimunud on kohutav sündmus,vigastatud ja hukkunud inimesed lebavad omaenese veres-ja nendest jalutavad telefonid käes mööda igavlevate nägudega ükskõiksed inimesed,osa tuleb bussi pealt maha,osa läheb bussile,keegi ei tee nagu väljagi ,et midagi sellist on just toimunud... mis inimesed need küll on???
sest see oli lavastus nagu paljud muudki sarnased perfoormansid 25. märts 2017 08:56
Näitlejad valitsevad maailma. Nüüd on suurbritanial õigustus lisada relvastatud märulipolitseinike tänavale ja lisada kaameraid ning arreteerida süütuid inimesi kes lihtsalt kahtlased välja näevad. Nende "vigastatute kingad annavad välja et tegu on lavastusega. vaadake neid fotosid hoolega.
Nii,et 24. märts 2017 11:48
pole oluline,kas need euroopa anastajad on haritud või harimata ver kutsub ühtmoodi tapatöödele.
vunts 24. märts 2017 11:27
Õhtulehele. Võiks vähe rohkem viisakust ja mitte toppida fotode vahele pastla reklaami.
.. 24. märts 2017 11:06
Inglise keele õpetaja peaks normaalne inimene olema, mitte terrorist. Kahtlast kontingenti tuuakse Euroopasse ja ammu näha, et ei integreeru nad kunagi. Paika peab väide, et iga moslem ei ole terrorist, aga iga terrorist on moslem.. varjaku see peavoolumeedia seda niipalju kui tahab, aga lõpuks on ikka nii, et tõde tõuseb ja vale vajub..
11:06-le 24. märts 2017 11:50
See oli britt, islamiusku pööranu ja nime vahetanu! Mis tõestab veelkord,et islam on kurjuse telg!
Kui paavstile atentaadi teinud moslem pöördus kristlusse ja sai inimeseks,siis inglane,kes pöördus islamisse,muutus kurjuseks!
Hmm 25. märts 2017 16:22
Või oli ta algusest saati Inglane.. suure I tähega Imbetsil.
Keegi neist pole seal normaalne, ei see verepuhas Britt, ega ka mitte see moslem..
to .. 24. märts 2017 12:50
selle lause eest sai soomes parlamendiliigi kohtulikult karistada, pidi rassistlik olema. vot sinnamaani on jõutud nende terroristinä-ra-ka-tega.

eestlane 23. märts 2017 18:36
Aga miks kohe moslemid on kahtlusalused? Esmalt peaks ikka kõik mittemoslemid üle kontrollima ja siis alles moslemeid vaatama, kui aega üle jääb. Ega te ometi rassistid olla ei taha?
diktaator 23. märts 2017 15:54
Oleks mustadel diktaator nagu enne, siis nad Euroopasse märatsema poleks tulnud. Kuid USA andis
ja annab mustadele vabaduse, on Süürias diktatuuri vastu ja mõned diktaatorid tappis ära. Mustadel
on teised kombed ja seadused, näiteks veretasu jne.
naine1 23. märts 2017 15:33
"Islamiriik võttis rünnaku eest vastutuse"- nii sisukauget sõnastust annab ikka välja mõelda!!! Mis krdi vastutust? Uhkelt teatas see mõrtsukate kogum, et taas on hunnik nn uskmatuid vaenlseid teise ilma saadetud ja annab märku, et lisa taolisi massimõrvu on tulemas.
ajaküsimus, teine kord tuleb ka sest see ei ole brittide ala enam 23. märts 2017 12:34
See oli tiksuvpomm millal ja kuna see plahvatama hakkab. Londonis elab alaliselt 2,4 miljonit moslemit nn sunniite. Teatud rajoonides on valgellapsel liikuda sest teda vägistatakse ja orjastatakse. See oli ainult ajaküsimus millal see mitte moslemite rajoonis toimub. Omad vitsad peaksavad sest sinna on lastud terve kari pakistanlasi jeemeni maroko somaalasi jne!
euroopas enam naljalt "valget"ala polegi, 23. märts 2017 12:46
http://objektiiv.ee/reisikiri-pariis-mu-arm-su-saatus-on-karm/
Oleks meil õiged mehed eesotsas,saaksime ehk kunagi pakkuda vaid "valgete"seltskonda ja oleksime ehk turismimaa nr.1 .
nähh 24. märts 2017 14:40
mitte turismimaa, vaid siin paikneksid elutähtsad serveripargid jms
e. 23. märts 2017 10:22
Kordame siis mitteavaldunud kommentaari! - Ootan juba uudist, et ilma pikema jututa otsustatakse puhastada võõramaalastest üks linnaosa, siis teine ja lõpuks kogu riik. Nutt ja hala, et süüdi olevat vaid 1 immigrant tuhandest, pole argument. Muide, Boriss Sokolov oma raamatus "Soome sõja saladused" kirjutab, et soomlased olla 1939/40 siiralt oodanud, et neid ründavas nõukogude armees puhkeb peagi mäss, sest punakindralid kohtlesid oma võitlejaid elajaliku hoolimatusega, lastes neil massiliselt surra külma ja nälga ning ajades relvituid võitlejaid (vintpüssid olid vale püssiõli tõttu kasutuskõlbmatud) soomlaste tule alla. Kuid punavenelaste loogikat tundnuile olnuks taoline mässulootus lihtsameelne. Sama lihtsameelsust kahtlustan enda kommentaari esimeses lauses. Sest tegelikult ajab GB valitsus hoolimata võõrkultuuri lausinterventsioonist end veelgi sügavamalt uurakile. Põlistele inglastele sülitatakse sama kõrge kaarega nagu Stalin oma orjadele. Jääb vaid kerge nüansivahe põlisrahvuste hukutamises. Üks timukas tegi seda brutaaslselt, käed küünarnukini verised, teine hoiab käes viimase malli järgi disainitud elegantset mürgisüstalt, mis magusalt uinutab.
baphomet 23. märts 2017 14:34
Suurbritannias on juba ammused lõimumise kogemused. Roomlased , anglosaksid, viikingid, normannid jne.
Asi see neil ka praeguste usk ja keel üle võtta.
vanainimene 24. märts 2017 11:11
Minule on räägitud, et Soome sõjas olid vene snaiperid puude otsas ketiga kinni pandud.
Juhtus jälle, et 23. märts 2017 10:21
üks rohkemeurooplane multikultistas tavaeurooplaste kultuuriruumi.
23. märts 2017 10:39
Mees oli juba varem karistatud samalaadse tegevuse eest, aga riigist välja ei saadetud. Nüüd vähemalt sai märtrisurma kätte, see on pigem preemia neile.
ja 24. märts 2017 12:55
moslemid üle maailma juubeldasid. mu meelest kõik asumisele oma sopaaukudesse, kes juubeldasid. seda pole ju raske selgeks teha, kasvõi feisbuki kontode järgi. silmadega sltapulgad.
e. 23. märts 2017 10:16
Ootan juba uudist, et ilma pikema jututa otsustatakse puhastada võõramaalastest üks linnaosa, siis teine ja lõpuks kogu riik. Nutt ja hala, et süüdi olevat vaid 1 immigrant tuhandest, pole argument. Muide, Boriss Sokolov oma raamatus "Soome sõja saladused" kirjutab, et soomlased olla 1939/40 siiralt oodanud, et neid ründavas nõukogude armees puhkeb peagi mäss, sest punakindralid kohtlesid oma võitlejaid elajaliku hoolimatusega, lastes neil massiliselt surra külma ja nälga ning ajades relvituid võitlejaid (vintpüssid olid vale püssiõli tõttu kasutuskõlbmatud) soomlaste tule alla. Kuid punavenelaste loogikat tundnuile olnuks taoline mässulootus lihtsameelne. Sama lihtsameelsust kahtlustan enda kommentaari esimeses lauses. Sest tegelikult ajab GB valitsus hoolimata võõrkultuuri lausinterventsioonist end veelgi sügavamalt uurakile. Põlistele inglastele sülitatakse sama kõrge kaarega nagu Stalin oma orjadele. Jääb vaid kerge nüansivahe põlisrahvuste hukutamises. Üks timukas tegi seda brutaaslselt, käed küünarnukini verised, teine hoiab käes viimase malli järgi disainitud elegantset mürgisüstalt, mis magusalt uinutab.
enne veel 24. märts 2017 12:56
leidsid nad veel lahedama lahenduse: äsja tulnuid hakatakse seal koolitama vangivalvuriteks :D
Margi 23. märts 2017 09:07
Ärge pealkirjas liialdage, INIMESI hukkus ikka 4.

Welcome to Europa! 23. märts 2017 09:05
Jätkeneed vihakõned. Elagu lõimumine ning multikulti. Kõigis oma progressiivsetes avaldusvormides, sest erinevus teatavasti ju rikastab.
nonäe 23. märts 2017 07:12
jälle pani üks kapisolija kapis tule põlema, velcome refugees, seltsimehed sallijad
jah, 24. märts 2017 12:56
kahju, et võigemast osa ei saanud.
Wjsjdj 23. märts 2017 07:07
Tundub, et istutamine ning õitseaeg on mõõdas. Nüüd tuleb vilju nautida. Tolerastid süüdistavad nüüd nelja hukkunut rassismis ja ksenofoobias. Peaministril on häbi nende pärast. Ei ole veel mina kuulnud, et kuninganna oleks sõna võtnud või rootsis kuningas. Vagusi kut sukad
no nii 24. märts 2017 12:57
muide, kunn on sõna võtnud, ainult et ikka silmadega sltapulkade kaitseks.
ärge süüdistage inglise 23. märts 2017 06:32
rahvast sallivuses, rahvas kahjuks allub valitsusele ja need on pugejad ja alluvad ,sama ju meil, väljaarvatud Ungari,kui rahvas ainult näägutab siin kommentaariumis ja midagi koos ette ei võeta on peagi siin selline olukord.Keegi ei taha seda musta katku omale maale, aga vastu ka ei hakata
no inglased said aru 23. märts 2017 10:42
ja astusid liidust välja,sest muidu poleks mitte kuidagi saanud katku levikut tõkestada.
Ehk nüüd annab midagi tõhusamat ette võtta.Niikaua kui arutelu kestab,ei saa ikka masse sisse suruda.Kui on lõplik lahend olemas,ei võta nad nähtavasti enam ühtki metslast,muidugi seda rohkem jääb meie toletastidele. (:
Kõikjal käib terror,kuid meie ikka heietame sallivusest.
to no inglased 24. märts 2017 13:02
mis sa ajad? no mida liidust välja astumine päästab? ega nad seetõttu välja astuda soovinud? multikulti on seal ikka enamuse tahe olnud, pealegi on seal musta katku juba nii palju, et enam ei päästa ussirohi, ainult püssirohi. ja julmus nende elimineerimisel. eranditeta. ja nende valedest koosnevat nutulaulu uskumata. islam tuleb kuulutada kuriteoks, muul moel enam ei saa, kui ka tahaks.
to ärge... 24. märts 2017 13:00
ei ole ikka päris nii. väga suur osa rahvast, ka meil, soovivad neid euroopasse, igasugu peast nestorid, kes neile hapukapsasöömist õpetada plaanivad. ja ullikesed sildnad, kes lihtsalt elu oma ullikesepilguga vaatavad, tühm naeratus näol. kui neid ei oleks, kes kaasa aitavad, ei saaks ka valitsus üksi midagi ära teha. sest siis ei valiks neid keegi!
((( 23. märts 2017 05:09
Halb märk, et selline prominentne terroriõhutaja ise sooritaski terrori. Jüngrid nüüd kindlasti järgivad teda.
Kuidas 23. märts 2017 04:53
Saab see neile inimestele seal riigus õudu ja paanikat, kui need inimesed on seda kõike ise tahtnud?
Rohkem sallivust. On ikkagi ülemaailmne rsssismi vastane nädal.Tuleks hoopis Londoni neid juurde võtta 23. märts 2017 04:47
Scaramanga 23. märts 2017 04:34
Radikaalse käitumisega, vaimselt haige, aasia päritolu poiss ?

!!! 23. märts 2017 03:28
Meie ei karda??? Sest et islam pole mitte vihkamise vaid armastuse usk!
sexrctyvubi 23. märts 2017 00:55
Ekre ütles õieti,et kui on must-näita ust.
Mees 23. märts 2017 08:17
Iga euroopas tapetud valge eest tuleb valimata 100 musta kokku korjata ning tagasi kodumaale saata. Toimib vaid kasvatus läbi kollektiivi.
mis? 24. märts 2017 13:05
mis sul nende nullidega nüüd on? lisa aga julgelt kohe veel paar-kolm tükki.
just 23. märts 2017 00:23
Rünnaku korraldas tuntud islamiäärmuslane Abu Izzadeen. ehk et siis tuntud terrorist põhimõtteliselt, aga lasti olla rahulikult vabaduses, et saaks oma teo korda ikka saata. k rt kuidas teeb viha, jõuetu viha on kohe, tahaks hävitada selle nn usu.
just 23. märts 2017 01:18
ja sinu ka, kes sa miinuse panid ja toetad seda pedodeusku.
Mees 23. märts 2017 13:39
umbrohi tuleb varakult hävitada.
Matilda 22. märts 2017 23:53
Üldiselt hakkav vaikselt minu kannatus nende terroristipoiste suhtes ka katkema.. Kuigi, varem olin nende suhtes tolerantne. Aga liig on ikka liig. Igal ulakusel tulgu ükskord ka lõpp! Ok, tehti koerust Pariisis,Nizzas ja Brüsselis.. Aitab nagu! Üldiselt muutub see kõik tüütuks pikapeale. Püksid maha ja ühed triibulised tuleks teha neile ISIS-e poistele!
tead, matilda 23. märts 2017 00:36
loodan, et karma tasub sulle. ah et on ok, tehti väikest koerust? kahju, et sina või su lähedased ei ole sattunud selle koeruse ohvriks. tänu sinusugustele tolerantsetele asi üldse on saanud jõuda sellesse punkti, et euroopa on oma usu käsul vägivaldseid affe täis.
paha 23. märts 2017 06:52
aga ei õpi ju euroopa millestki,sellega tulevat ju harjuda nagu meil lehes oli lugeda
rs 22. märts 2017 23:35
vaatasin pilte, see actionman oli ruberoid, hea et ära saadeti!
teada-tuntud 22. märts 2017 23:48
moslemi-vihalausuja oli see rä mps. tore, et teda enam pole.
5 x päevas on pee püsti 23. märts 2017 00:36
Rünnaku korraldas tuntud islamiäärmuslane Abu Izzadeen.
MMM 23. märts 2017 08:21
Kohalikud kapist tulnud poisid kellel omasooiharused saaksid neid palvetamise ajal tagant susata.
hoopis 24. märts 2017 13:07
massimõrvata tuleks nad kõik palvuse ajal. siis nad suht kaitsetud. aadu, ae!
Marta 22. märts 2017 22:56
Euroopa tänavail voolab juba ülepäeviti veri, aga ikka loeme uudiseid: Liibüa rannikuvetest korjasid "päästelaevad" üles nii ja nii mitu tuhat paadipõgenikku.... Kes päästab eurooplasi???
Miks hoitakse islamiäärmuslast Euroopas? Millistel "humaansetel" kaalutlustel???
M 23. märts 2017 13:40
Paat sleppi ja kiirelt tagasi. Nad eksisid merel.
lihtne 22. märts 2017 22:30
üks teeb terrorit, teised pesevad saadud tulemusega ajusi, koostöö missugune. Selline sünkroniseeritud koostöö eeldab head krüpteeritud sidet aga ju see siis olemas.
HUUMORIKOOL 22. märts 2017 22:28
ükskijuhtum, see ei vääri isegi tähelepanu.

Tekib ikka sama küsimus 22. märts 2017 22:15
nagu clinton news networgi korrespondentidel just hetk tagasi,üksik radikaliseerunud inglane.Kes siis oli see ründaja,jumala pärast mitte keegi sõbralike sõber? http://news.sky.com/story/westminster-attack-first-picture-of-suspect-10810877
selgelt 22. märts 2017 21:42
EL-i provokatsioon Theresa May-Be korraldatud Brexiti eest!
khhm 22. märts 2017 21:39
Ega terroriakte ei korralda mitte Ahmed ega Ali, vaid eelkõige John, Edward, James ja Henry.
Parafraseerides üht naissoost vaimuhiiglast mõni päeva tagasi Õhtulehes.
justjust 22. märts 2017 22:19
tervitades pooletoobist höglundi.
E 23. märts 2017 15:30
voib-olla John ei olnud, aga inglane oli ta kyll
tead 24. märts 2017 13:10
ta oli moslem ja see ütleb kõik. enne seda võis ta olla inglane, hiinlane või eestlane, see ei loe, nüüd on ta moslem ja seega pedofiil ja tapamasin.
E 23. märts 2017 17:42
Khalid Masood, 52, was born in Kent and detectives believe he was most recently living in the West Midlands. Masood was also known by a number of aliases, police said in a statement.
Kus on sinu arvates Kent?
Homo tolerastikus 22. märts 2017 21:38
Aga tegelikult on ju ikka valge, kristlasest ja eurooplasest heteromees see kõige vägivaldsem ja terroristlikum koll.Eksju, onju?
sa ei eksi otseloomulikult muidugi 22. märts 2017 22:36
praegu on ETV saade "räägime suud puhtak", saate teema naistevastasne vägivald peres
kas 22. märts 2017 23:50
staarnaisepeksjad pohlak ja valner ja ojasoo ka aukülalistena kohal on?
nojah 22. märts 2017 21:18
käib kõva punnitamine pagulaspaanikatekitamiseks, eks ühe puu viljad
ära pläma 22. märts 2017 21:27
inglased ei salli ida-euroopa "pagulasi"!
neid moslemeid ja neegreid eelistavad nad iga kell "poola torumehele"...
Urrr 22. märts 2017 22:32
Pole vaja tekitada - terror on juba kohal. Mõnes riigi uinuvas olekus. Täna jumalat ja mõtle selle oma viha nõretava kommentari peale kui sa peaksid mõne sellise inseneri pommi tõttu ellu jääma...
just 22. märts 2017 23:10
terror on Euroopas ja mujal juba tk aega kohal olnud. Keegi ainult ei taipa, kes organiseerib, kes mahitab. Vaevalt nüüd ISIS`e vennikestel seal aega ja võimalusi on kuskil sadade kilomeetrite kauguselt sünkroniseeritud rünnak toime panna, kamikadzedel pikalt ja põhjalikult ajusi pesta jms. Aga tundub, et kellelgi hakkas kiire, jalgealune tulitab, vaja Euroopast plusspunkte ja mõjuvõimu tagasi teenida, muidu siseopositsioon varsti turjas kinni
taat 22. märts 2017 21:11
laseme katku enda koju ja siis sellest ikka vähe-toome aga lisa.Ei moslemitele
vale! 22. märts 2017 21:28
inglased lasevad moslemeid oma riiki meelsasti!
ei taha aga ida-eurooplasi.
Kes vastutab ? 22. märts 2017 20:28
Kas RAF või IRA ? Arvan , et need on sellised ,kes palvetavad 5 korda päevas.
tulevane EKRE valija 22. märts 2017 20:22
Eesti kvoot on null, valimistel näeme, juba kohalikel! Küsime endalt, keda tahame naabriks.
nojah 22. märts 2017 21:15
maailma isakeseks pürgijalt võeti rahapesumiljardid ära ja ekreistid juba teavad, kes süüdi, säilitanud viieaastase selge mõistuse
jah,meie tolurastid 22. märts 2017 21:22
võtavad 20 "ühikut"kuus ja peagi on sama jama kohal.
Ei jõua valimisi ära oodata.
E 23. märts 2017 17:41
Terrorist Masood, 52, was born in Kent and detectives believe he was most recently living in the West Midlands. Masood was also known by a number of aliases, police said in a statement.
Kent EI OLE Syyrias, ei ole Iraagis. Kent on Inglismaal.
jah 24. märts 2017 13:15
on küll, mis üllatus see ka on? aga tapja oli moslem, mis maa siia puutub, usus on küsimus.
aga 26. märts 2017 13:22
Massood ei ole teps mitte inglise nimi, mis sest, et sündis Inglismaal.
juba ekrekas 24. märts 2017 13:14
läheb kolimiseks või?

pole hullu 22. märts 2017 19:41
mart 22. märts 2017 19:26
Rohkem multikultit meile kaa! tahame samamoodi rikastatud saada!
preemia 22. märts 2017 19:23
Tehnika eestisse saatmise eest
nojah 22. märts 2017 19:30
kui esiterroristil ükskord mask maha tõmmatakse on maailm imestusest tumm
22. märts 2017 19:14
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to:eesti jälg 23. märts 2017 05:54
ongi süüdi, kuna ei kehtestanud 0 kvooti eestile.
wana 22. märts 2017 19:08
Islamiterrorism kogub hoogu. Ainult kärvand musulman on hea musulman!!!
Noh, sallijad ja kaltsupeade eestkõnelejad, kuidas kommenteerite järjekordse kultuuririkastaja eneseväljendust!`?
Jälle jagati 22. märts 2017 19:05
sallivuse üledoosi tagajärgi.
rahu 22. märts 2017 18:38
elagu pagulased eriti pühad lehmud on need neeger pagulased
22. märts 2017 18:30
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
aga 22. märts 2017 18:56
nizzas pmst juba ju liitus - kaks eestist pärit inimest said surma.

ppp 22. märts 2017 18:29
Nagu ma muu ilma uudistest aru saan, siis see tulistamine oli soetud terroristi maha laskmisega. Ta ise ajas kõige pealt sillal autoga inimesi alla, siis tungis parlamenti matšeetega politseid rünnates ja siis lasti maha.
Urrr 22. märts 2017 19:39
Autot juhtinud isik laskis jalga - teine lasti maha.
Eesti moslem 22. märts 2017 18:29
Meie toredad sõbrad olid need. Me näeme palju vaeva, et Euroopas erinevust rikastada ja siis selline vihakõne. Ootame, et salliva eesti kaasabil kohalik omavalitsus või riik meile siiski mošee ehitab või kingib. Oleks äärmiselt rassistlik, kui tublidele inseneridele ja rekkajuhtidele mošeed ei ehitataks, et seal koos plaani pidada. Aru ei saa, miks eestlased nii rassistlikud on ja terroriste ei kannata´? Nad ka ju tavalised inimesed nagu me kõik. Lihtsalt kultuur on natuke erinev.
Miks sa ilgud? Naljakas? 22. märts 2017 18:33
On ikka ajukääbikuid, kes siin rõõmustavad ja ilgusvad ja teevad oma perversset poliitikat! Arvata on, mis erakond nii rõve saab olla.
no aga sina ju ilgud ju selle üle 22. märts 2017 18:49
kui mõni eestlane ei soovi seda erinevuste rikastavat mõju omal nahal tunda.
See kui keegi oma kodu armastab ja oma lastele turvalist riiki ihkab ei ole täna veel
perverssus vaid hoolivus ja oma rahvuse kadumise kartus.
hallooo 22. märts 2017 18:58
iroonia, kas tead, iroonia :D
lobjakas 22. märts 2017 20:09
Loomulikult on teada, mis erakond saab ainult nii rõve olla. Need on sotsid ja reformikad. Libreraalid omaette nähus ja perverssus.
äi lase need mudijad kommi läbi 22. märts 2017 20:20
Wi-kiLeaks on avaldanud andmed, mille järgi UzA saatkond Tallinnas kandis ette, kuidas Eesti võimud on soostunud nende nõudmisega, asendamaks Eesti elanikkond suurelt osalt Aaf-rikast ja Aa-siast pärit sissetoodutega. Vastavasisulise paljastuse tegi Rootsi alternatiivmeedia netikülg „Nordfront“. Toon ära artikli täispikkuses. (lõik boldis) „OHT LÄÄNEST“ Wi-kiLeaks-i lekitatud ja nüüdseks avaldatud kirjavahetusest selgub, et UzA on Eestis läbi viinud hiljuti agarat kampaaniat, muutmaks Eesti rahvastiku koosseisu, nii et see koosneks suuresti mittevalgetest. Dokumendist selgub, et UzA soovis teha suunatud pro-pagandat koolilastele ja ametivõimudele. UzA on juba pikemat aega üritanud Eestis levitada soovitud maailmavaadet am-eerika filmidega, mis esitavad mul-tikultuursust heas valguses. Eesti elanikkond, nagu mitmes teises Ida-Euroopa riigis koosneb ainult valgenahalistest inimestest, mis ei meeldi UzA-le kui mul-tikultuursele suurvõimule. Wi-kiLeaks-i avaldatud ja ühe nende allika lekitatud dokumendist selgub, et UzA on suuresti pingutanud, muutmaks avalikku arvamust Eestis vastuvõtlikuks n e e g rite sisserännu suhtes Eestisse. Dokumendi pealkiri on EESTI: SAATKONNA PINGUTUSED EDENDAMAKS RAS-SILIST TOLE-RANTSUST. Vastavalt mainitud poliitikute nimedele ja ajale on dokument pärit aastatest 2006-2007. Ilmselt on aines saadetud UzA Eesti saatkonnast UzA Riigidepartemangu või mõnele teisele kõrgemale ametivõimule. http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2016/09/wikileaks-i-uus-vapustav-paljastus-usa.html Välja toodud ka olulisemad nimed .Ja oheldus kelle seas ka meie mees Kalle Laanet.
ära unusta 24. märts 2017 13:18
irli. 2 miljonit eestlast. jutumärkides eestlast siis.
Mädanik 22. märts 2017 19:08
Mine räägi seda moslemite endi juures olekul.Siis võib lased püksid täis.
to mädanik 22. märts 2017 21:15
jah, arenenud inimene laseb tõesti ennast täis võib- olla, kui satub nt hundikarja keskele, madude ja skorpionide sekka või mu.sulmanidest mus.tper.se.te hulka.
vahet märkad 22. märts 2017 19:36
maailma esiterrorist tahab, et rindejoon läheks nahavärvi ja jms põhjal. Tegelikult peaks rindejoon minema sealt, kellele meeldib Euroopa Liidu elukorraldus jms ning kellele ei meeldi. Tegelikest liitlastest pole mõtet vaenlasi teha
Tolerant 22. märts 2017 18:19
Aga see ongi ju salliva eesti unistus, sest erinevus pidavat ju rikastama. Ja nagu Lobjakas ütles, iga suvaline moslem (terrorist) on rohkem eurooplane kui eestlane ise. Seega loetakse eurooplaseks mitte põliselanikku vaid terroristi. Aga salliv eesti igatähes rõõmustab, sest see on just see, mille nimel nad võitlevad. Vaadake FB "salliv eesti" kommuuni. Seal puhta äärmuslased koos. Valgeid ja kristlasi vihkavad. Nende vastu pidev vihakõne. Kui on must ja moslem, siis on nad nõus nende heaolu nimel ema maha müüma. Eks see jõuab varsti eesti ka. Algus ju tehtud. Esimesed on "põgenikud" on juba omad naised põlema pannud. Päris hirmuäratav protsent mõrtsukaid pagulaste seas. Ehk 120 eesti pagulase kohta on kaks juba raske kuritööga hakkama saanud. Kui neid oleks juba 10 000, siis põleks Eestis iga päev üks inimene ju. Ja need on veel range kontrolli läbinud. Kui seda ei oleks, mis siis veel toimuks? Igatähes, minu silmis on terroristide käe läbi hukkunute veri täpselt samapalju ka sallivate, liberaalide ja vasakäärmuslaste kätel.
on ikka p e d e d 22. märts 2017 20:21
Wi-kiLeaks on avaldanud andmed, mille järgi UzA saatkond Tallinnas kandis ette, kuidas Eesti võimud on soostunud nende nõudmisega, asendamaks Eesti elanikkond suurelt osalt Aaf-rikast ja Aa-siast pärit sissetoodutega. Vastavasisulise paljastuse tegi Rootsi alternatiivmeedia netikülg „Nordfront“. Toon ära artikli täispikkuses. (lõik boldis) „OHT LÄÄNEST“ Wi-kiLeaks-i lekitatud ja nüüdseks avaldatud kirjavahetusest selgub, et UzA on Eestis läbi viinud hiljuti agarat kampaaniat, muutmaks Eesti rahvastiku koosseisu, nii et see koosneks suuresti mittevalgetest. Dokumendist selgub, et UzA soovis teha suunatud pro-pagandat koolilastele ja ametivõimudele. UzA on juba pikemat aega üritanud Eestis levitada soovitud maailmavaadet am-eerika filmidega, mis esitavad mul-tikultuursust heas valguses. Eesti elanikkond, nagu mitmes teises Ida-Euroopa riigis koosneb ainult valgenahalistest inimestest, mis ei meeldi UzA-le kui mul-tikultuursele suurvõimule. Wi-kiLeaks-i avaldatud ja ühe nende allika lekitatud dokumendist selgub, et UzA on suuresti pingutanud, muutmaks avalikku arvamust Eestis vastuvõtlikuks n e e g rite sisserännu suhtes Eestisse. Dokumendi pealkiri on EESTI: SAATKONNA PINGUTUSED EDENDAMAKS RAS-SILIST TOLE-RANTSUST. Vastavalt mainitud poliitikute nimedele ja ajale on dokument pärit aastatest 2006-2007. Ilmselt on aines saadetud UzA Eesti saatkonnast UzA Riigidepartemangu või mõnele teisele kõrgemale ametivõimule. http://rahvuslane.blogspot.com.ee/2016/09/wi kileaks-i-uus-vapustav-paljastus-usa.html Välja toodud ka olulisemad nimed .Ja oheldus kelle seas ka meie mees Kalle Laanet.
E 23. märts 2017 15:17
see terrorist oli inglane, lihtsalt teile teadmiseks.
To E 15.17 23. märts 2017 18:37
Loodan et iroonitsed sest nii l ll ei saa ju ometi olla.
E 23. märts 2017 19:14
Inglane on inimene, kellel on inglise kodakondsus. See, et see sinu narratiiviga, et koik immigrandid on terroristid, kokku ei sobi, on juba sinu probleem.
to E 24. märts 2017 13:20
lihtsalt teadmiseks, see oli moslem. moslemil ei ole rahvust, ta on moslem.
E 24. märts 2017 18:05
nii rumalale ja madalalalaubalisele kommentaarile pole mul kyll midagi lisada.
mees metsast 22. märts 2017 17:57
Tiit 22. märts 2017 18:20
Allahu akbar, illallah!
marks 22. märts 2017 22:35
Aga vaata kui töökad.
viga 22. märts 2017 17:50
lasti maha? Elusalt tuleks tabada ja terrori mahitajad_organisaatorid lõppude lõpuks tuvastada
kirjas 22. märts 2017 17:35
et kommentaare on 5, näitab 4. ja nii pidevalt. kas tõesti ei saa oma kommentaariumi ometigi korda?
uudis..???? 22. märts 2017 17:46
sa oled esimest päeva siin õhtulehe kommentaariumis?
kirjas 22. märts 2017 18:05
loetust võiks aru saada ju? kui oleksin esimest päeva, siis ma ei arvaks, et OMETIGI võiks korda saada. aga ometigi ju lõpuks võiks?
rahune 22. märts 2017 19:13
mõttest võiks ka aru saada!
lugemisest ükski ei piisa...
siin ei imesta juba AMMU KEEGI selle kommentaariumi mittetoimimise peale...:)
kirjas 24. märts 2017 13:22
kujutasid ette, et ma ei ole rahulik? ja selline loogika siis, et kuna ammu ei toimi, siis las olla ka edaspidi nii, ärme maini, sest siis soovitab keegi to ta kas rahulik olla?
kommentaarid 22. märts 2017 18:02
läbivad tõekomisjoni,,,tark ei kiirusta !!
to umpapulla 22. märts 2017 18:10
rublad ju tahavad teenimist.
22. märts 2017 17:27
migem on need Brexeti vaenlased! Junnid jahedad,et hea elu lõpeb ja tuleb kodumaal pingutama hakata.
Ära soni! 22. märts 2017 17:29
Mustad hirmutavad poolakaid, ungarlasi ja muud "valget rämpsu", et bneed kähku kaoks euroopasse tagasi. Brexit käivitus ja artikkel 50 avanes.
kuule jumbu 22. märts 2017 17:39
millal see hea elu ka Eestisse jõuab?
Umpapulla 22. märts 2017 18:09
Mis elul Eestis viga on?
siis kui Eesti 22. märts 2017 18:10
EUst lahkub. Ja keeldub olemast eurooplane.
taat 22. märts 2017 21:17
eestlased ei olegi eurooplased,saabunud pagulased on enam eurooplased kui meie,me oleme kuskil poolusel olevad,ymberringi jääkõrb
sdf 22. märts 2017 17:20
Eestlased ei karda - Kui aasta tagasi pidas pagulasi ühiskondlikult kõige olulisemaks probleemiks 23 protsenti vastajatest, siis praegu peab seda probleemiks vaid 2 protsenti, selgus MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja Turu-uuringute AS-i koostöös läbi viidud kodanike väärtushinnanguid kaardistavast uuringust.
naeruväärne 22. märts 2017 21:32
on olemas vale ja STATiSTILINE vale. Arva ära, mis numbreid meile edastati....

welcome refugees :D 22. märts 2017 17:14
moslemist linnapea soovil ja käsul? aga no ei maksa seostada terrorismiga :D