Eesti uudised

Vandeadvokaat Nääs: "Kohtupidamine Savisaare üle võib lõppeda äkksurmaga!" (7)

Juhan Haravee, 22. märts 2017, 04:00
SURMAGA SILMITSI: Juba eelistungi ajal siirdus Edgar Savisaar hüvasti jätma hiljuti surnud Vene kultuurikeskuse direktori Juri Poljakoviga.Foto: Robin Roots

"Savisaar on pöördumatult haigestunud ja ei ole võimeline kohtumenetluses osalema," kinnitas endise tipp-poliitiku kaitsja eile pärast teist Harju maakohtus toimunud eelistungit, hoiatades traagiliste tagajärgede eest. Kohtualune aga näitab end üha sagedamini avalikkuse ees, valmistudes toetajate väitel aktiivsesse poliitikasse naasma.

Eile Harju maakohtu suures istungisaalis kinniste uste taga toimunud nn Savisaare protsessi teine eelistung vältas rohkem kui kaks tundi.

Kohal oli süüdistust esindav riigiprokurör Steven-Hristo Evestus ja üheksa kohtualuse – Edgar Savisaare, Alexander Kofkini, Vello Kunmani, Villu Reiljani, Hillar Tederi, Kalev Kallo, Aivar Tuulbergi, Priit Kutseri ja MTÜ Eesti Keskerakonna õigusi kaitsvad vandeadvokaadid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11. aprill 2017, 12:53
Kohus määras Edgar Savisaarele kohtuarstliku ekspertiisi
23. märts 2017, 20:23
Jüri Saar: väide, et Savisaar võib kohtupidamise käigus surra, on paljasõnaline ja tulevikku ennustav, igaüks võib meist ära surra!
21. märts 2017, 15:17
ÕHTULEHE VIDEO | Riigiprokurör: pole tuvastatud asjaolusid, mis takistaksid Savisaare ilmumist kohtusaali
21. märts 2017, 12:45
FOTOD | Leinav Savisaar saatis Vene kultuurikeskuse direktori viimsele teele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee