Eesti uudised

Vandeadvokaat Nääs: "Kohtupidamine Savisaare üle võib lõppeda äkksurmaga!"

Juhan Haravee, 22. märts 2017 04:00

7 KOMMENTAARI

m
meenutame/ 22. märts 2017 12:45
Meie riigi juhtparteiks on olnud viimased 17 aastat Reform. Oleme püsinud kindlalt viie viimase hulgas . Kas see , kui me võimuorganid püüavad opositsionääri Savisaart iga hinna eest teispoolsusse saata , suudab kergendada võimulolnute südametunnistust nii rahva kui nende enda ees ? Väheusutav ! Pigem jätab see maha jälje kui mittehumaansest riigist, igaveseks.
s
see / 22. märts 2017 10:55
on siis see kui prillikivi hägustub !Naljanumber !
t
Tommy/ 22. märts 2017 08:00
Advokaat Nääs, kui jurist, peaks endale selgeks tegema termini "pöördumatult haigestunud". Eestis elab palju inimesi, kellel on kas käsi või jalg (jalad) ära amputeeritud ja ma ei ole siiani veel kuulnud, et ekspertarstid on sellist nähtust nimetanud "pöördumatuks haigestumiseks". Pöördumatu haigestumise puhul saame juttu teha vaid siis, kui meditsiin ei suuda enam inimest aidata: näiteks vähk, kaugele arenenud tuberkuloos jne. Savisaar on aga terveks ravitud ning ta suudab mööda Eestimaad ringi kollata. Ja kui ta on "pöördumatult haige", siis tuleb eestimaalastele esitada küsimus: kas meie arstid on pädevad oma tööd tegema, kui pärast Savisaare jala amputeerimist muutus inimene "pöördumatult haigeks". Sellisel juhul peaks Nääs arstid kohtusse kaebama ja nõudma, et Savisaar ravitakse "pöördumatult terveks"...
a
ab/ 22. märts 2017 07:47
ah jätke see vana rahule, teine eestlane pole enam nii maitsev! Ajas vana 90-l ikka kõvasti eesti asja! Eks ta ka pime polnud, teadis väga hästi ämm asjadest, web fondidest, sadama millidest, ei tahtnud "halvem" olla. Vastased lihtsalt kavalamad!
õ
õiglane eestlane/ 22. märts 2017 07:28
kuigi ei ole keskerakonna pooldaja ,aga leian ,et võiks ikka selle haige ja vana inimese kohtu protsess lõpetada,
e
ega ikka ei või/ 22. märts 2017 08:39
Kui leiab jõudu avalikku poliitikasse tagasi pressida, siis on tal ka jõudu kohtu protsess üle elada ja vastust anda. Vaadates tema praegust sebimist, siis pole ta sugugi nii vana ja haige, pigem arg ja vastutusest viiliv.
n
Nipitiri/ 22. märts 2017 06:43
Vanasti olid nn. "laia profiiliga traktoristid". Nüüd on elu edasi läinud ja on tekkinud " laia profiiliga" advokaadid, kes lisaks juristipaberitele omavad ka arstipabereid ja panevad diagnoose. Äkksurma eest ei ole kaitstud ei süüdlased ega süütud, seepärast on selline nn.hoiatus advokaadi poolt selge märk, et "Prillikivil" on vesi ahjus! Savisaare kangus ja jultumus on tuntud - küll elab üle ka selle kohtuprotsessi nagu elas üle Hundisilma aktsiooni!