Tallinna linnahall ja Meelis Pai. (Heiko Kruusi)

Täna kutsuti Tallinna Linnahall AS-i nõukogust tagasi Meelis Pai. Mees sõnas Õhtulehele, et tema siiski probleemi kahel kohal töötamise osas ei näinud ning oleks võinud vabalt jätkata nii kunstilise juhi kui ka nõukogu liikme kohal.

Tegevlinnapea Taavi Aasa sõnul on Meelis Pai vabastamise põhjus iseendaga sõlmitud tööleping kunstilise juhi ametikoha täitmiseks, kusjuures lepingu tingimustes polnud omaniku esindajaga kokku lepitud.   

"Kuna ma asusin eelmisest nädalast kunstilise juhi kohale, siis võib-olla tundub mõnele, et nõukogu liige ei saa olla korraga ka tööl, aga seaduse järgi saab küll. Lahkun nõukogu liikme kohalt ja jätkan kunstilise juhi kohal, kus mind ootab ees suur töö. On vaja teha arengukavad ja plaanid, mis kõik tulevikus linnahallis toimuma hakkab," rääkis Pai.

Pai ütleb, et tagasikutsumise otsust ta vaidlustada ei kavatse. "Mis tast ikka vaidlustada. Nagunii mu nõukogu liikme koht oli mõeldud kohalike omavalitsuste valimiseni, kuna olin seal Tallinna linnavolikogu liikmena. Kunstilise juhina saan ma kogu selles protsessis osaleda ja täita seda maja."

Linnavalitsuse tänase otsusega nimetati Tallinna Linnahall AS-i nõukogu uuteks liikmeteks abilinnapea Mihhail Kõlvart ja Tallinna Linnaplaneerimise Ameti juhataja Anu Hallik-Jürgenstein.

Jaga artiklit

31 kommentaari

K
Kannäe  /   11:08, 29. märts 2017
Vaatasin järele, mitmel toolil (nõukogus) istuvad Sarapuu, Kõlvart, Härm tekib küsimus.
Kas ikka jätkub aega istuda sellisel hulgal ametipostidel, ja veel tööd ka teha? Igas kohas mingi mädapaise, seega sisust ei teata midagi, küll aga võetakse tasu?
M
millal  /   16:34, 21. märts 2017
Eesti rahval nendest kesikute sigadustest küll hing täis saab????

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis