Facebooki grupis Märgatud: Elronis levib pilt mehest, kes märgab Elroni.Foto: Facebook
Teet Teder 20. märts 2017 12:51
Eile õhtul postitati Facebooki gruppi Märgatud: Elronis eriti jälestusväärne pilt sellest, kuidas kaks mudaste kummikutega meest end rongis vabaks lasid - üks sõpradest pissis istmele ja pikutas püksata.

Pilt on nii uskumatu, et paljud peavad seda suisa töödeldud fotoks. "Inimene pigem asjatab oma jopega," arvab üks fotot näinu. Teised usuvad pildi õigsust ja lubavad, et ei sõida rongiga enam kunagi, aga kui siiski, siis seisavad püsti.

Mis sunnib nõndaviisi reisima? Foto: Facebook

Kuigi reisijad pahandavad, et pildistamise asemel võinuks mehed korrale kutsuda, väidetakse grupis, et foto tegi 14aastane poiss.

Elronil ei ole veel aimu, mis kuupäeval, kellaajal ja millisel marsruudil sündmus aset leidis ja paluvad asjast teadjatel Elroniga ühendust võtta (info@elron.ee).

"Tegeleme antud juhtumi asjaolude väljaselgitamisega," lubab AS Eesti Liinirongid turundus- ja kommunikatsioonijuht Merle Raie. Kuidas ei näinud rongijuht ega piletimüüja juhtunut rongi valvekaamerast ja miks sel juhul ei reageeritud, Raie ei selgita.

"Juhtumite puhul, kus tuvastame korrarikkumised, mida klienditeenindajal lahendada ei ole võimalik kutsume politsei," ütleb ta lisades, et selliseid juhtumeid on harva ja nende puhul on üldjuhul tegemist purjus reisijatega.