2
fotot
Katy Perry Los Angeleses inimõiguste galal. (AFP / Scanpix)

Katy Perry kirjeldas hiljutisel auhinnatseremoonial, kuidas ta teismelisena üritas palvete abil endast homoseksuaalsust välja ajada.

Tõsikristlaste peres üles kasvanud lauljatar sai laupäeval Los Angelese peetud inimõiguste galal auhinna LGBT-õiguste kaitsmise eest.

“Kõnelen nendes tillukestes poplaulukestes oma tõtt ja maalin fantaasiaid, nagu näiteks: ma suudlesin tüdrukut ja see meeldis mulle,” viitas Perry (32) oma esimesele hitile “I Kissed A Girl”. Katy andis mõista, et laul põhineb tema enese kogemustel. “Ausalt öeldes tegin ma enamatki. Aga kuidas ma pidin seda kokku klapitama gospelilauljast tüdrukuga, kes kasvas üles noorterühmitustes, mis olid homode ümberkasvatamist pooldavad laagrid?”

Perry rääkis, et protestantlike pastorite tütrena olid tema esimesed “emme” ja “issi”, “jumal” ja “saatan”.

“Mu lapsepõlves oli sõna “homoseksuaalsus” ühel pulgal sõnadega “jälkus” ja “põrgu”,” ütles ta. “Nii et palvetasin suurema osa oma ebateadlikust teismeeast jeesuselaagrites enesest homoseksuaalsust välja.”

Siis aga avastas Katy oma lauluande, mis viis ta kokku inimestega väljaspoolt mulli. “Nad polnud üldse sellised, nagu mind oli kartma õpetatud. Nad olid kõige vabamad, tugevamad, heasüdamlikumad ja sallivamad inimesed, kellega ma olin eales kohtunud.” Peret valida ei saa, küll aga oma hõimu, lõpetas Perry.

Jaga artiklit

5 kommentaari

J
jesus krist superstar  /   16:08, 21. märts 2017
pole isegi palvet vaja anna ainult tsikk kätte halleluja
W
W  /   19:09, 20. märts 2017
Palved aitasid ja Katie ei olegi omasooihar!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis