17
fotot

Kanal 2 uues teleshow´s "Väikesed hiiglased" selgusid täna need kaks võistkonda, kes rõõmustavad edaspidi televaatajaid oma lahedate etteastetega ja lõbusate juttudega! 

Tänases avasaates astusid kohtunike ette andekad Eesti lapsed, kelle olid eelvoorudest välja valinud Koit Toome ja Daniel Levi Viinalass.

Kohtunike Evelin Võigemasti, Jüri Naela ja Ott Leplandi ülesandeks oli teha kohati ilmvõimatu otsus, millised on staaride lõplikud tiimid. 

Danieli Dream Teami koosseisus näeb edaspidi saates üles astumas 6aastast Ingmari, 9aastast Aireni ja vingeid tantsijaid, 11aastast Nikitat ja 10aastast Annikat.

Koit Toome tiim sai endale vähemalt sama kõlava nime Koidu Tähed, kus kambaga lähevad võistlustulle 5aastane Grete, 9aastane Margareth ja tantsupaar Deivid (12) ja Lisete (11). 

Nädala pärast pühapäeval selguvad "Väikeste hiiglaste" teises saates Eda-Ines Etti, Juss Haasma ja Hanna-Liina Võsa võistkonnad!

Jaga artiklit

12 kommentaari

4
4-5 aastane laps on kodu peegel  /   09:42, 28. märts 2017
hea irvitada, kui laps vanemate jutu tõsimeelselt enda mõtte pähe esitab. Väga jube saade ja päris kindlasti on produtsendil n.n võitja- diim neil kulisside taga enda jaoks juba maha märgitud ja kui nüüd mõne teise võistkonna mõni laps kogemata siiski andekamaks osutub, siis hakatakse teda alandama ja mõnitama. Olge selleks valmis. Pole ka raske ennustada, kes võitjateks osutub. Pange kokku produtsendi alalised "töötajad" , keda sama produtsent kõikvõimalikes saadetes kasutanud on ja sealt see võitja välja punnitatakse.
P
pisipõnnid ja tiaarad  /   10:28, 26. märts 2017
Jube saade, mingi Ameerika jubedus: paksud emmed topivad oma lapsed lavale, et need seal täiskasvanut mängiks. Miks peab võistlustantsu ajal laps selliseid meelaid nägusid tegema. Ikka kole oli vaadata.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis