Foto on illustreeriv (Tiina Kõrtsini)

Viimsi vald kulutas 640 000 eurot suusamäe rajamiseks ja rentis selle seejärel välja erafirmale, mis küsib viimsilastelt suusamäe kasutamise eest krõbedat hinda.

2017. aastaks on planeeritud suusamäe parklate-teede asfalteerimistööd, mille maksumus võib jääda suurusjärku kuni 60 000 eurot. Kokku läheb seega suusamäe rajamine vallale maksma 700 000 eurot.

Äpardused, krõbe hind ja lühike kasutusaeg

Kogukonnaaktivist Ivo Rull imestas, et miks kulutab vald nii suure summa suusaspordi peale, kui Viimsi tingimustes on talvel võimalik suusamäge kasutada heal juhul 3-4 kuud.

Suusamägi on lisaks suurele rahakulule olnud seni vallavõimu jaoks õnnetu objekt, sest suusamäe köisteetõstuki üks post ehitati kogemata veeteede ameti maale.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Jaga artiklit

4 kommentaari

  /   17:54, 20. märts 2017
vallarahva rahade eest ehitatakse ja siis üüritakse mingile suvalisele erafirmale välja?kui see ei ole korruptsioon,siis mis see on?
T
Tatirull  /   11:18, 20. märts 2017
Ivo Rull esindabki seda, kuhu oleme teel. Iga asi, mis teha, on kahtlane ja ainus õige lahendus on üldse mitte midagi teha. Teeme lõputult riigihankeid ja vähempakkumisi, täidame pabereid ja palkame tööle ametnikke. Kõik selle nimel, et paberid oleks korras ja jumala pärast mingi Rull pärast ei saaks süüdistama tulla. Huvi pärast tahaks teada, mida on teinud kogukonnaaktivist Rull- peale sooja õhu suust väljaajamisele.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis