4 kommentaari

  /   17:54, 20. märts 2017
vallarahva rahade eest ehitatakse ja siis üüritakse mingile suvalisele erafirmale välja?kui see ei ole korruptsioon,siis mis see on?
T
Tatirull  /   11:18, 20. märts 2017
Ivo Rull esindabki seda, kuhu oleme teel. Iga asi, mis teha, on kahtlane ja ainus õige lahendus on üldse mitte midagi teha. Teeme lõputult riigihankeid ja vähempakkumisi, täidame pabereid ja palkame tööle ametnikke. Kõik selle nimel, et paberid oleks korras ja jumala pärast mingi Rull pärast ei saaks süüdistama tulla. Huvi pärast tahaks teada, mida on teinud kogukonnaaktivist Rull- peale sooja õhu suust väljaajamisele.
K
Kõva Ketas  /   14:43, 20. märts 2017
to: Tatirull - Ivo ajab õiget rida, kui valla käpu täis võimureid ilmselt viimsilaste rahasid laristavad suures ulatuse, siis teema vajab käsitlemist võimaliku selguse saavutamiseks.
Võtame siin Viimsis igapäeva elu kus vallamajast igale palvele vastatakse - teie teema pole prioriteet ja raha pole.
Selle ca 700 000 jõhkra kulutajate osas alustav volikogu revisjonikomisjon selguse saamiseks uurimist, mille tulemiga tullakse välja vahetult enne sügisest valimist.
Komisjonile väike soovitus ühtlasi käsitleda kergelt korruptiivset töövõtulepingu vormistust ca 1 milj maksumusega kergliiklustee ehitajaga RTS Infraehitus, samuti järelvalve lepingut.
J
Joller  /   09:46, 20. märts 2017
Puhas korruptsioon nigu prillikivi.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis