Foto on illustratiivne (Tiina Kõrtsini)

Eile õhtul veidi enne kella kaheksat juhtus Ida- Virumaal liiklusõnnetus, mida võib asjaolusid arvestades isegi õnnelikuks pidada. Nimelt sõitis politseivärvides operatiivsõiduk Volkswagen Transporter otsa samas sõidusuunas teel peatunud valgustamata traktorile, mille vasakul poritiival istus kaasreisija.

Lohusuu vallas toimunud avariis osalesid 49-aastane politsei autot juhtinud mees ja traktori roolis olnud 22-aastane meesterahvas. Traktori juht ja traktori poritiival istunud 44-aastane mees toimetati Tartu ülikooli kliinikumi.

Jaga artiklit

37 kommentaari

K
Kes maksab?  /   17:31, 21. märts 2017
Antud juhul on süü kahepoolne. Märgistamata takistus teel ja juht, kes ei valinud sobivat , vastavat oludele, sõidukiirust mis oleks võimaldanud ootamatu takistuse ilmumisel peatuda. Jutt operatiivsõidust on täielik mula. Operatiivsõidul tuleb kasutada vilkureid kui ka vajadusel helisignaali, ohutuse tagamiseks.
E
EI TAHAKS KEDAGI SÜÜDISTADA..AGA...  /   23:55, 20. märts 2017
OLEN PRAKTILISELT 7AASTAT PIMEDAS TALLINNAST RAKVERE SÕITNUD...ja tavaliselt ikka kiiremini kui lubatus suurem osa veel heal vene ajal...ja krooni algul...alati sai jälgitud vastu tuleva auto tuledest...kas ei ole varje teel...ja tavaliselt ikka nägi kui keegi jõlkus tee serval..või seisis ...kuigi selles videos ei ole seda absoluutselt näha...nähtavasti pardakaamera eraldusvõime on inimsilmast viletsam...aga selliselt traktoriga seista sellises kohas ei kõlba ikka kuidagi mitte...

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis