4
fotot
Krislin Sallo lauluga "Palve" (Tiina Kõrtsini)

Lauluvõistlusel “Laulukarussell 2017” pärjati Eesti andekamaid noori hõbekõrisid. Üldvõitja Krislin Sallo saatis oma lauluga "Palve" inglid inimeste üle valvama.

Rahva lemmikuks oli Krislin Sallo lauluga “Palve”, kes televaatajate südamed võitis ning telefonihääletuse tulemusena üldvõidu endale napsas.

laulukarusell finaal Tags: laulukarusell finaal (Tiina Kõrtsini)

Kõige pisemate kategoorias tõi võidu koju Minna Marie Truus lauluga “Üksteist hoides”.

laulukarusell finaal Tags: laulukarusell finaal (Tiina Kõrtsini)

Palju headust süstis publikusse ja televaatajatesse Triinu Johanna Sepp, kes oli parim keskmises vanuserühmas lauluga “Me oleme head”.

Vanemate laste seas lendas võiduni Adele Sillat, esitades lugu “Lennates”.

laulukarusell finaal Tags: laulukarusell finaal (Tiina Kõrtsini)

Jaga artiklit

32 kommentaari

M
mmm  /   14:46, 20. märts 2017
mitte ei saa aru , miks laste laulud nii kurvad peavad olema ikka, vaene laps ei adu sisust mõhkagi , talle on tambitud pähe , nüüd tõsta kätt, nüüd silita ennast (võib-olla juhendaja vehib seda ees), mis asi see "palve" veel on?!, nn. võiduloos ei toetanud see meeletu koor lauljat "tänu"helimehele mitte kuidagi !!! , kallid mikrid(DPA-D) ees ja en midän, vanemas astmes olid ansamblile dünaamikud pandud, jälle olematu koor, enamustes lugudes soolotrumm tampis nii üle , et kohati polnud kahvpillegi kuulda, kuhu jäi "Kollase koera " kitarri algus ?
K
Kuulaja  /   14:05, 20. märts 2017
Mind isiklikult jättis võitja täiesti ükskõikseks, Mikk Kaasik on andekas, aga see, kuidas ta lugu (vabandage väljenduse pärast) lõugas, oli kõrvale raske kuulata.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis