Jäär

Kell 12.28 siseneb Päike Jäära märki – käes on kevad! Võiksid seda toredat sündmust parimate sõprade seltsis korralikult tähistada! Sul peaks nüüd lähema kuu aja jooksul olema parem võimalus juhtimine enda kätte haarata.

Sõnn

Su alateadvuse sügavustest võib nüüd pinnale kerkida nii paradiislikke maastikke kui ka põrgulikke sähvatusi – seega häälestu positiivsele ning võid vaimusilmas näha lahendust või uut võimalust.

Kaksikud

Kuigi sul võib sees olla hea hoog, võib leiduda keegi, kes selle hoo maha võtab. Sulle võidakse seada mingeid tingimusi või nõuab keegi lihtsalt tavalisest rohkem.

Vähk

Kasulik oleks tegeleda praktiliste ja konkreetsete asjadega. Osta vajalik asi või korista oma tööruume või majapidamist. Suhete liinis võib ilusa mängu rikkuda armukadedus või oma partneri milleski süüdistamine.

Lõvi

Kevade alguse puhul hoolitse selle eest, et oleksid heas tujus ja energiline - siis on lootust, et see kandub ka üle tervele kevadele. Parim hetk vaimse initsiatiivi haaramiseks, õpingute alustamiseks, reisi planeerimiseks.

Neitsi

Kosmogrammi muster on soodne takistustest vabanemiseks ning suuremate muudatuste tegemiseks. Kõikjal su ümber on tegelikult väravad ja väljapääsud – on vaja vaid need avada!

Kaalud

Oled liiga kinni iseenda poolt loodud raamides. Tegeled liiga palju pisiasjadega, selle asemel et vaadata probleemile linnulennult. Vaimse töö puhul peaksid täna kindlasti ka füüsiliselt liigutama.

Skorpion

Päev selliste asjade käimalükkamiseks, mis peavad olema ajas püsivad. Samas jälgi silmanurgast ka teisi ning püüa nendega suhelda kerge huumoriga – see teeb asjaajamise lihtsamaks.

Ambur

Kuu ja Saturni ühendus Amburis võib su kannatlikkuse proovile panna. Igasugune kiirustamine ja soov kõike koheselt saada, annab tugeva tagasilöögi.

Kaljukits

Kas sa elad selleks, et töötada või töötad selleks, et elada? Isegi jõudehetkel ei suuda sa end lõdvaks lasta ning mõtled aruande koostamisest ka kallimaga koos olles. 17.31 – Kuu Kaljukitses.

Veevalaja

Kevade algus võib tuua värskeid ja kevadisi mõtteid, mida tahad sõpradega jagada. Samas võib keegi sõber või lihtsalt tuttav sinu abi vajada või pead talle lihtsalt rohkem aega pühendama.

Kalad

Planeetide seis annab eelised neile Kalade märgi esindajatele, kes on oma töös kohusetundlikud ja kannatlikud. Töö ja enesedistsipliini kaudu saavutad praegu suurt edu. Tööta end üles!

Jaga artiklit

12 kommentaari

K
Kalad  /   06:01, 20. märts 2017
Võimalik, et satute mõnele teie jaoks igavale ning ametlikule olemisele. Teeselge peavalu ja ärge piitsutage ennast. Head suhted lastega ja perekonnaga. Hoidu salaseiklustest.
V
Veevalaja  /   06:00, 20. märts 2017
Täna on hea aeg selleks, et viiksid aktiivsemalt ellu neid ideid ja mõtteid, mis Sinu elu suhet kallimaga positiivselt mõjutaksid, sest selle tulemusena muudad oma elu oluliselt mitmekülgsemaks ja dünaamilisemaks.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis