Rammsteini kontsert (ARNO SAAR)

Rammsteini suurejoonelist Pariisi kontserti näeb kinodes vaid tuleva neljapäeva, 23. märtsi õhtul.

Tuntud filmi- ja muusikavideote lavastaja Jonas Åkerlund lähenes kinolinadele jõudva kontsertfilmi tegemisel eesmärgist jäädvustada Rammsteini lavasõu teatraalsus ja energia võimalikult autentselt. Lavastaja sõnul on ''Rammstein: Pariis'' tempokas maiuspala kõigile meeltele.

''See on sünge ja erakordne muinasjutt, millesse on põimitud vastuolud ja teatraalsed võtted,'' kirjeldab Åkerlund. 

Jonas Åkerlund filmis 2012. aasta tuuri käigus kahte Rammsteini Pariisis toimunud kontserti, mõlemal korral oli publikuks ligi 17 000 inimest. Võttegrupp filmis kahe päeva jooksul kontserte kolmekümne kaameraga. Filmi monteeriti pea aasta aega ning tulemus on uudne ja muljetavaldav. 

Forum Cinemas toob kontsertfilmi ''Rammstein: Pariis'' kinolinale eksklusiivselt 23. märtsi õhtul kell 19.00 Coca-Cola Plaza Scape saalis ja kell 21.15 kinos Ekraan ja Viljandi kinos Centrum. Efektset kontserti saab kinolinadelt nautida Dolby Atmos heliga. 

Rammstein on saksa industriaalmetalit viljelev rokkbänd, mis tegutseb alates 1994. aastast. Legendaarse bändi kontserdid on nii oma sisu kui teostuse poolest alati olnud omaette klassist, kus kasutatakse alati erakordseid tule- ja valgusefekte ning mastaapseid dekoratsioone.

Jaga artiklit

5 kommentaari

.
...  /   20:40, 20. märts 2017
Kui ma ei eksi tuleb sellest enivei dvd?
V
Visitor  /   11:30, 19. märts 2017
Tore, kui Kalmeril on kodus ka Scape ekraan ;) Milleks kinno? No 10€ selle pileti eest maksta jõuab isegi kodutu. Ja selline esitlus toimub vaid mõnes kohas üle maailma. Mõnes kohas ka 24. märtsil ja siis ongi kõik. Kena sissejuhatus suvel laululaval toimuvale. Viimased VIP piletid saada. Ostke, tulge ja nautige!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis