Prooviabielu Liisa ja Sten ()

Tõsielusari "Prooviabielu" ei jäta jätkuvalt vaatajaid külmaks. Sotsiaalmeedias ringlevad parodeerivad naljad, internet kubiseb vastakatest arvamustest ning ka Õhtulehe postkasti saabus lugejakiri, kus sarja fänn on kohutavalt pettunud "Prooviabielu" Liisas.

Iga kolmapäeva õhtu sätin end mõnusalt teleri ette, et vaadata "Prooviabielu" uut osa. Huvitav on ju jälgida, kellega tüdrukud paari pannakse ning kuhu nende prooviabielud lõpuks välja jõuavad.

Hoolimata sellest, et tüdrukud vahel end kaamera ees naeruvääristavad, küsivad rumalaid küsimusi ja kaamera ees edevad on, kuuleb nende suust ka mõnikord täitsa asjalikke mõtteid.

Minu lemmikuks kujunes aga pigem just Liisa, sest ta tundus asjalik ja töökas tüdruk olevat. Pärast tema esimese prooviabielu lõppu selgus, et Žiga ei tunne Liisa vastu sama ning neiu püüdlused kukkusid kolinal läbi. Mul oli Liisast kahju, aga mis sa ikka teed, tundeid ei saa sundida.

Kui Liisa juurde saabus uus mehekandidaat Sten, kel armsalt lilled pihus ja sära silmades, jäi Liisa mehe žesti peale lihtsalt viisakaks. Küll aga ajas mind marru, kui noored arutlesid toitumisharjumuste üle – Liisa tunnistas, et ta ei söö kiirtoitu, süsivesikuid, liha ega magusat. Paar nädalat tagasi sõi ta aga rõõmsalt koos Žigaga vorstipitsat. Selline valetamine pole mitte ühelgi juhul ilus.

Aga Liisa käitumine läks aina hullemaks, kui noored poodi suundusid. Liisa võttis endale ülbe kaitsepositsiooni ja selle asemel, et aidata Stenil valikuid teha, hoopis seisis käed rinnal ristis ja tänitas: "Sina ju teed söögi – sina otsustad!".

Sten pakkus püüdlikult ja kannatlikult naisele erinevaid variante õhtusöögiks, kuid Liisa krimpsutas kõige peale ainult nina. Lõpuks pärast poeskäiku sundis neiu veel Steni tagasi poodi minema, et ta saaks veini juua. No mille kuradi pärast sa ise seda veini ei võinud vähemalt tuua?

Sellist käitumist oli lausa kohutav vaadata. Mul on kahju sinust Liisa, et sa kogu Eestile näitasid, et sa käituda ei oska. Mul on ka kahju su tulevasest mehest, kui sa endaga midagi ette ei võta. 

Jaga artiklit

71 kommentaari

V
Vana@  /   15:00, 19. märts 2017
Mis asi tal on, et ta kogu aeg ainult kääksub nagu laudauks? Mitte ükski mees sellist vingatsit välja ei kannata. Pole ju imestada, miks ta enda kõrvale kedagi leidnud ei ole... Tohutult negatiivsust täis igas mõttes. Stenist on kahju, et mutt ta seljas sõidab alatasa. Miks mehed selliseid veel poputavad? Ulme täiesti!
K
Kas   /   00:29, 19. märts 2017
sexteenuste vahendamine eestis enam karistatav pole? Kuidas televisioon võib seda avalikult teha ja ei mingit uurimist ega kohut nagu teiste kupeldajate puhul?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis