Mevlut CavusogluFoto: AFP / Scanpix
Toimetas Piret Kütt 16. märts 2017 12:22
Türgi välisminister Mevlut Cavusoglu ennustas pärast Geert Wildersi valimiskaotust, et Euroopas puhkevad peatselt ususõjad. 

Praeguse peaministri Mark Rutte võidu üle kurvastanud Cavusoglu sõnas, et pole vahet liberaalsel poliitikul ja "fašistist" paremäärmuslaste liidril, vahendab The Independent. 

Minister heitis hollandlastele ette, et nad on teinud algust Euroopa lagundamisega. "Te tirite Euroopa kuristikku. Varsti algavad Euroopas ususõjad," ennustas türklane.

Samal teemal

Kommentaarid  (34)

Olev 16. märts 2017 21:26
Hääletuse läbiviimine oli enam kui koomiline. Kasutati suuri rohelisi prügikaste, sisu valati põrandale ning siis käpukil või istudes hakati käsitsi sorteerima hiigelsuuri pabereid.
Kui usaldusväärne selline tegevus on?
Kõik õige 16. märts 2017 23:07
Kast on ikka kast ja nemad seal ei ole venestunud petised
Mine ravile hävardaja ja agressor! 16. märts 2017 17:25
Teid türklasi ei ole varsti haisu ka enam, sest teame neid mõrvatud 1,5 miljonit armeenlast. Sellel on varsti tagajärg ja selleks hoolitseb Venemaa.
asjaosaline 17. märts 2017 12:51
Miks venemaad peaks türgi armeenlased huvitama. Venemaa ei ole vajadust territooriume vallutada ja tal ei ole ka vajadust oma riiki sõtta tõmmata ja ennast nõrgestada. Riikidel ei ole sõprasd, neil on huvid ja kasulikud liitlased.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS