Sisuturundus

RÕÕM KEVADEST | Kas sind inspireerivad kodus looduslikud pinnad nagu puit ja kivi? 

Slate-lite.ee, 16. märts 2017, 09:56
Loodus pakub väga laia ja ilusat värvivalikut, mis väljendub väga ehedalt just looduslikus kivis. Kokkupuude loodusliku kiviga annab inimesele elava meelelise kogemuse. Miljonite aastate jooksul looduse poolt kujundatud mustrid on unikaalsed ja kordumatud.

Kivispoon ongi see looduslik kivi – kaunis, väärikas ja ajatu. Kas Sind võluvad ja inspireerivad loodus ja looduslikud pinnad nagu puit või kivi? 

Kivispoon avab Sulle võimaluse nautida naturaalse kivi ilu oma kodus või tööpaigas, või aksessuaaridega seda endaga kaasas kandes – võimalused on väga mitmekesised. 

Kus seda kasutada saab?

- mööbli esipaneelid

- seinakatted

- vannitoa pinnad

- põrandad

- kaupluste sisekujunduse elemendid

- toolid, lauad, uksed 

Rikkalikult muid võimalusi, piirajaks on vaid fantaasia!

Kivispooni valmistamiseks sobiva kvaliteetse kiltkivi tähtsamad leiukohad asuvad Indias. Kiltkivi naturaalsed värvid säilivad väga hästi ka intensiivse valguse käes, kuna on UV-kiirte mõjule immuunsed. Need sobivad eriti hästi mööbli ilmestamiseks kööki, vannituppa, aga ka uste katteks, seintele, lakke. Seda nii kodu kui ka kontoris.

Kivispooni on väga kerge transportida ja lihtne paigaldada. Põhieeliseks on aga see, et ta on väga õhuke - kogupaksusega 0,5-2mm. Uudse tehnoloogiaga toodetud materjali saab kasutada omanäoliste aksessuaaride, kottide, rihmade, raamatute, märkmike, isegi kingade katmiseks. Seda kasutatakse edukalt ka mööblidetailide, näiteks uste, katmiseks. Tulemus on uudne, ilus ja ainulaadne.

Valikus on suu hulk värve ja tekstuure, mida saab kasutada nii sise- kui välistingimustes.

Vaata täpsemalt SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee