Maailm

Naist rünnanud koer hammustas sõrme otsast (7)

LISA KOMMENTAAR

tõesti kole 17. märts 2017 09:23
taevakene, kellelgi on väga paha tuju olnud, kui sihukese näoga peni on aretanud...!?
Mari 16. märts 2017 15:26
Koera käitumine peegeldab kodust kasvatust/kasvatamatust. Hetkel läks naine 2 koera vahele. Ei usu, et bullikas teda nimme hammustas, iga koer hammustab, kui minna kaklust lahutama. Tõug pole oluline.
Minu bullikas oli terve oma elu üks paras pehmo ja laste lemmik. Ei purenud kedagi. Vahel said ainult diivanipadjad karistada. Antud tõug on väga intelligentne ja uudishimulik ning selle koera võtmisel peab kindlasti sellega arvestama. Kui tahad koera pead olema valmis temaga pidevat tööd tegema juba 2 kuusest saati. Muidu kasvab ka suvaline küla-pontu üle käte.
arvamus 16. märts 2017 14:04
Enamus bullterjerite omanikke peaks vangis istuma, koer valitakse ju isikuomaduste järgi...
!!! 16. märts 2017 11:46
Kui ma siinüleeile kommentaaris kirjutasin, et mõningate koeratõugude korral peaks avalikus kohas jalutamisl koertel ikka kindlasti suukorvid peas olema, sadas koerasõpradelt ja peremeestelt-perenaistelt miinuseid ja vastukommentaare lausa vihmana.
Sest teadagi, et meie koer on meie kalleim pereliige, kes ise mitte kunagi mitte kedagi esimesena ei hammusta! Ja kui mingi naine saabki pureda - ju siis tema hammustas ise esimesena!
xxxx 16. märts 2017 11:04
Eestis saaks karistada oma sõrme kaotanud naine sest tekitas rünnanud koerale seedehäireid
oma desinfitseerimata sõrmega.
Alar1 16. märts 2017 10:26
USA-s on bullterjeri pidamine lemmikloomana üldse keelatud. Miks mõni üldse peab lemmiklooma, kes on ettearvamatu ja tapmisjuhtumeid on väga palju? Ka rotveileri puhul on surmajuhtumeid, kus koer on pere lapse või peremehe ära tapnud. Lõvisid on ka lemmikloomana peetud, kuid enamasti on peremees maha murtud. Mõistust peaks ka natuke olema.
16. märts 2017 07:47