Pilt on illustratiivne.Foto: VidaPress
Toimetas Teet Teder 15. märts 2017 16:43
Pühapäeva õhtul, 12. märtsil tagusid 13- ja 15-aastane noormees Tartus pargitud Hyundai esi- ja tagaklaasi kildudeks.

Pühapäeva õhtul enne kella seitset sai G4S patrull teate ühelt linnakodanikult, et Leevikese tänaval lõhub noortekamp sõiduautosid. Turvatöötajad palusid helistajal teavitada juhtunust ka politseid ja sõitsid sündmuskohale.

Selle lähedusest leidsid turvatöötajad kirjeldusele vastava viieliikmelise seltskonna. Tegemist oli 12 kuni 15 aasta vanuste noortega, nelja poisi ja ühe tüdrukuga. Neist kaks, 13- ja 15-aastane noormees tunnistasid, et nemad olid lõhkunud sõiduautot, ülejäänud vaatasid pealt. Lõhutud oli Leevikese tänaval maja ette pargitud Hyundai esi- ja tagaklaas.

Turvatöötajad andsid alaealised korrarikkujad politseile üle.

Politsei andis noormehed omakorda üle vanematele ja seda, kuidas autoomanikule kahju korvatakse ning noored vastutusele võetakse, alles selgitatakse välja.

Kommentaarid  (6)

reservist 16. märts 2017 00:27
Pole tähtis, et alaealised. Punase kõntsaga tuleb toimida nii, nagu toimiti Vabadussõja ajal või 1941. aasta sügisel - maha lasta.
no 15. märts 2017 19:42
Noortekambad ei lõhu mitte ainult võõreais autosid. Igal õhtul peale kooli hulguvad kanali ääres nii eesti kui venekeelsed kambad. Purustavd kõiek, mis eet jääb. Politseile on plaju märku antud,e te tehatks ka sinna jalgsiretki, sets autot nähes panevad pätid plehku. Tartu tänavatel ei ole ammugi enam turvaline. Jõlkuvad -ilkuvad kambad tegutsevad ja vandaalitsevad takistamatult.
need ju 15. märts 2017 20:09
emapalga lapsekesed...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS