6 kommentaari

K
Koeraomanikud  /   08:48, 17. märts 2017
Peavad āra korjama endi koerte vāljaheited ja siis on teie koerad kōigile suva.
K
küss  /   16:29, 15. märts 2017
ehk tuleks koeraomanikel enda lemmikud rihma otsa panna ja koonukaitsed pähe,jääksid säärased juhtumid ära?
?
???  /   14:42, 15. märts 2017
Kuidas sa naise koer teise jalutaja juurde joosta ja viimast ja tolle koera tülitada, kui naise koer korralikult jalutusrihma osas oleks olnud? Koeraga jalutaja peab ju oma looma kontrollima. Mulle tundub, et tolle naise koer ei polnudki sel juhul ilmselt rihma otsas ja jooksis vabalt ringi. Tülitas meeskodanikku ja tema koera. Mis korralikku koeraomanikku ilmselt pahandas.
Teises episoodis pole sõnagi juttu, et rünnaku põhjuseks olnuks koer. Lihtsalt mingi mees ründas kirvega naist? Ei tea miks, vahest mingi röövel ehk?
Ja see kolmas episood on üldse imelik. Nii et koera jalaga löömise eest on kindel kriminaalasi? (inimese löömise puhul pole politseil kriminaalasja algatamisega sugugi nii kiire. Alles paari nädala eest rünnati pealinnas mu vennapoega ja löödi tal jalaluu mitmest kohast katki. Politsei keeldus aga asja algatamast). Muuseas, ka mina ise olen varem mõned korrad pidanud end jalgadega kaitsma, kui mingi vabalt ringijooksev koer mu sääri ründas. Või hiigelpika rihma otsa hoidev koeraomanik oma ooma tegemiste üle kontrolli oli kaotanud. Olen paaril korral puredagi saanud ning seetõttu ka teetanuse vastaseid ja marutaudivastaseid süste naba piirkonda. Kas mind ootab nüüd kriminaalasi? Lõpetangi oma elupäevad trellid taga?
L
Lobo  /   13:30, 15. märts 2017
Kui tuleb koduigatsus, tuleb lugeda eesti uudiseid või vaadata neid teleris... ja see on koheselt kadunud. Mis on saanud Eestist ja eestlastest.
S
see pole vägivald ega viha  /   12:36, 15. märts 2017
see on hoolivus ise.
E
Ega koer süüdi ei ole  /   12:33, 15. märts 2017
Midagi pole teha kui koerasitutajad ei korista oma looma järgi.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis