Eesti uudised

Kiirreageerija sõbra vahistamisest: "Rando arvas, et tulime talle külla!"

Juhan Haravee, 15. märts 2017 04:00

22 KOMMENTAARI

t
tere/ 10. august 2017 16:35
Kahju et noor inimene poole oma elu tuksi keeras. Või oli lavastatud, aga seda siin kommentaariumis ei lahka küll. Ka hukkunust kahju- saab ainult öelda, juua tuleb vähem, ikka päris vähe.
t
Tehke järgi/ 16. märts 2017 08:50
Jootke politseinik vastu ta enda tahtmist nii purju, et ta ei pane tähelegi kui te tema relvaga inimese tapate ja siis laiba vaikselt tema alla sokutate. Umbes nii see tehti.
a
Arvatagi/ 16. märts 2017 08:47
Eks ta lõpuks medali saab või midagi. Läheb nagu tavaliselt.
u
uhah/ 15. märts 2017 12:32
Kogu see lugu on üks paras anekdoot ju :D
k
Keda/ 15. märts 2017 11:51
nad terroriseerivad? Joodikuid, pätte, vargaid? Üksikjuhtum ei anna põhjust üldistada.
a
aadu/ 15. märts 2017 11:32
Tean ta vanemaid päris hästi koolipäevilt. Väga korralik perekond,lausa suguvõsa. Kuuldes seda tegevust, pauku lõi küll pahviks. Minu arvamus on ka säärane, et kas pandi mingit korgijooki alkoholi sisse ja pärast lavastati kõik see muu tegevus kellegi kasuks, aga kelle, eks sellega tegelevad uurijad,asjatundjad. Isegi säärase alkoholi promilliga ei tohiks säärast situatsiooni tekkida, et mitte midagi ei mäleta.
p
promilliga?/ 15. märts 2017 17:51
Siim Kallas ja teised poliitikud ei mäleta isegi kaine peaga tehtud asju.
h
Horros/ 15. märts 2017 11:27
Jah, sellised "Tsaud ... " need Eesti politseinikud ongi.
.
Mitukümmend aastat Eesti iseseisvust aga olukord sama jabur, kui algusaegadel.
.
Kamp vaimselt haigeid harimatuid tüüpe, kes on miskitpärast seatud teisi terroriseerima.
ü
Ütleks sõna sekka/ 15. märts 2017 11:09
Paoloogiline joove oli nõukaajal karistust vähendav asjaolu, tavaline aga raskendav.
Minuga on juhtunud, et ma ei mäleta paari päeva kaupa, mis on toimunud. Absoluutselt ei mäleta. On jõlgutud läbi pooled Tallinna kõrtsud, mõnes kakeldud, magatud töö juures ülemuse kabinetis, külastatud keset ööd tuttavaid ja teab mida kõike veel.
Aga ma ei mäletanud mitte midagi, kusjuures mul on eriti hea mälu, ma mäletan detailselt kõike, mida on juhtunud minuga kaine peaga.
Kuna selline asi juhtus minuga ka üsna väikeste alkoholikoguste tarbimisel, siis jätsin selle alkoholitarbimise täielikult maha.
30 aastat olen rõõmsalt nii hakkama saanud.
Tegelikult oli jube vaev, sest tõepoolest, mitte midagi ei mäletanud ja nii mõnedki teod mulle au just ei teinud.
Ja ma pole ainus, kellega nii juhtus.
Täie veendumusega võin öelda, et tõepoolest mitte midagi ei mäletanud, kusjuures ma ei olevat jätnud mõnikord just eriti joobes inimese muljetki, olin näiteks täiesti võimeline autot juhtima.
Selline asi, et see Rando pannakse istuma ja ta ei saagi ise aru, mille eest ja mis toimud- see on täiesti võimalik. Niipalju tal on asjas enese jaoks positiivset, et sündmusel pole tunnistajaid, sest näiteks kui mulle oleks kambaga kallale tuldud ja ma oleks mõne maha löönud sellises seisundis, siis ei oskaks ma pilti kokku panna ja teise poole tunnistajad võivad rääkida mida iganes, no et nemad "lihtsalt niisama jalutasid ja see tuli koleda kisaga, et tapab ja lõigi maha..." või miskit sarnast.
Kohtus võistlevas protsessis- päris jama oleks.

m
mimm/ 15. märts 2017 10:15
aga äkki ta lavastati süüdi?... kui ei mäleta, äkki joogi sisse pandi midagi???
k
kääps-kääps/ 15. märts 2017 09:15
Mis rumal jutt,ajukääbikud seal või? Kiirreageerija: Rando arvas, et tulime talle külla...Kuidas ta sai nii arvata,kui ta oli sooritanud kuriteo? Kuidas sai kiirreageerija nii u s k u d a ,et Rando nii mõtleb?
n
no mis sa kohe tõreled../ 15. märts 2017 11:27
kinos oled käinud? oled.... järjelikult kinokülastaja... käisid kinol külas. aga mitte kino, vaid filmi pärast... kõõps-kõõps.
c
CCC/ 15. märts 2017 09:14
Tundub, et tüübil on nii suur alkoholi- või narkoprobleem, et ei jaga ööd ega mütsi, mis ümber toimub. Selline inimene ei oleks tohtinud sellel ametikohal töötada. Politsei on ikka naljakas asutus küll. Tean inimest, kes võeti ette, sest oli kunagi elus antidepressante tarvitanud, kui lähedane suri. Samas on seal palju joodikuid, selgete psühhopaadi joontega inimesi jne.
p
Politseile / 15. märts 2017 09:09
Palju teid jobusi seal veel on, kes tapab ja kes müüb narkot
p
Pets/ 15. märts 2017 08:24
Tuleb välja et rando on tore ja sõbralik kutt.Vahest ainult purjutab ja kõnnib laetud relv igaks juhuks taskus.Ja et kellegi maha lasi sellest pole nagu midagi hullu.Mida ei mäleta seda pole olnud.Nii lihtne see ongi politseiametniku suhtes.
k
Karutapja/ 15. märts 2017 08:21
No nüüd tuleb välja, et tubli ja aus mees, kes ei tee kärbselegi liiga.... aga inimese lasi maha. Üks asi on küll kurjast - jätke eksnaine mängust välja, häbi pole vä? Mehe tegude eest vastutab mees. Mõrtsukas jääb mõrtsukaks elu lõpuni.
l
Lisa/ 15. märts 2017 11:51
Mida sa siin targutad!? Pole veel kedagi süüdi mõistetud ja tegelikke asjaolusid sa ka ei tea. Ära võta kõike enda mõõdupuuga. Kas sa nägid, et ta inimese maha lasi? Sellised oletajad ajavad mu lausa marru. Las asjatundjad teevad oma tööd ja ütlevad lõppsõna.
l
Lisale/ 16. märts 2017 11:37
Ainuke, kes siin targutab, oled sina. Mida siis Karutapja ütles, mis sulle ei meeldinud? Kõik need politseivormis pätid, vargad ja mõrtsukad on kuriteo sooritamiseni nii "ausad ja toredad ja tublid ja mis kõik veel". Irooniline, kas pole? Need nn asjatundjad tulevad samast süsteemist ja nagu varasemast teada, hakkab pihta üks suur mainekujunduskampaania kurjategija puhtakspesemiseks.Nii ka praegu.
o
on/ 15. märts 2017 08:13
Poitseis on palju rasketes alavääruskompleksides tüüpe. Need, kes kooli olid teiser nattida loodavad mundris olles kätte maksta ,et olid ise äpud. Ja jutt, et mõrtsukRando oli kõikide semu?? Sellised libedad pugejaad ongi kõige ebameeldivamad ja ohtlikumad inimesed. Jube nähtus , ülemuste ees lipitsedes kannuseid teeniv ebaaus politseinik
n
norrakas/ 15. märts 2017 07:57
kåib ikka korralik siseringis puhtakspesemine. Mulle ei ole kyll veel ykski søber øelnud et tsau søbrad tulite kylla vøi. nii ylepingutatud lauset annab ikka vålja møelda. politseinik løøb inimese maha ja ytleb et ei måleta, tegelikult ka keegi usub seda jama?
s
slutte å snakke/ 16. märts 2017 00:21

n
niisugune / 15. märts 2017 06:24
see politsei sõprus siis on ...
sõpra ei tervitatagi jne jne...
mis siis saab kui tuleb välja ,et kellegi kuri käsi uimastas ja tappis,ning viskas reageerija laibale...
lugu on enam kui imelik,,
võisiis on politseis kõik sellised.