Seisukoht

Seisukoht | Tänapäeva naise roll on olla mehega võrdne (4)

Maily Mau, reporter, 10. märts 2017, 17:58
Foto: Geidi Raud
Traditsioonilise naise sooroll on tänapäeva naise jaoks piirav ja ahistav, sest selle tava järgi peaksid naised eelistama koduseid kohustusi palgatöö tegemisele. Enam aga ei pea otsustama, kas laps või karjäär, tehakse paralleelselt mõlemat.

8. märtsil tähistatakse naistepäeva. See päev on pühendatud kõikidele naistele, et enda üle uhkust tunda. Me oleme ilusad ja kaunid, segu murdumatusest ja haprusest, harmooniast ning raevust, tarkusest ja oskamatusest selles peadpööritavas kiires maailmas.

Me soovime puhtaid nõusid, lilli, tähelepanu, armastust, hoolimist ja õnneliku meest. Tahame olla märgatud ja tunnustatud ning samas tahame sulanduda tänapäeva naise rolli - olla mehega võrdne.

Kallis naine -  selles pole midagi halba, et  mees sulle ühel päeval aastas lilli toob. Ning lisaks ka nõud ära peseb ja lapsed koolist toob. Ja ka õhtusöögi valmistab. Julge olla tänapäeva naine, kes laseb end tunnustada. Naine, kes julgeb enda tundeid ja soove väljendada ning sõlmib kompromisse. Naine, kes ei võta kõike enda kanda ning kes võitleb alati oma suhtes ja elus edasi, õnneliku tuleviku nimel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee