Eesti uudised

"Juba kahekümneaastaselt olin ma alkohoolik, suitsetaja, kasiinosõltlane ja kahe lapse ema." (38)

LISA KOMMENTAAR

Lapsepõlve ohver 8. märts 2017 15:58
Räägib inimene kes ka lapsena tappa saanud igas mõttes ja elult kuid ei talu varjavat ohvrimentaliteeti. Muidugi olin ohver ja kraade takkaotsa kuid ei pea õigeks anonüümselt rääkida. Põhjusi on palju. edevus,tugev karakter, ispireerimine,angloameerikaliku meediaruumi juurutamise soov, helliatatute harimine,et kõigi elu pole lill jne
Kristiina 8. märts 2017 15:57
Räägib inimene kes ka lapsena tappa saanud igas mõttes ja elult kuid ei talu varjavat ohvrimentaliteeti. Muidugi olin ohver ja kraade takkaotsa kuid ei pea õigeks anonüümselt rääkida. Põhjusi on palju. edevus,tugev karakter, ispireerimine,angloameerikaliku meediaruumi juurutamise soov, helliatatute harimine,et kõigi elu pole lill, tööandjate sallivuse proovile panek jne
Kristiina 8. märts 2017 15:50
Kurat lõpetage selliste võltslugude tegemine heaga. Ok sellest saan aru,et pilti pole aga eesnime ei tohi muuta. Kui muutmata ei saa siis ei tee lugu ja kõik. Need lood ei inspireeri kedagi saate aru. Inspireerivad need lood kus inimene tuleb näoga kapist välja. Meie president rääkis perevägivallast ja kohe oli julgeid ütlejaid. Triinu Ossinovski tuli selle peale välja arvamust avaldama. Eks allpool kihtides kehtib sama reegel.
Ristiema 8. märts 2017 13:48
Kas sellele lollile peaks nüüd kaasa tundma?
9. märts 2017 08:11
Eks see kangelane kaastunnet kerjabki. Tundub et ajakirjanik on loo "põhja" võtnud ühe võruka blogist ning siis oma fantaasial lasknud juurde lennata, et lugu oleks veelgi vürtsikam. Sellised alkohoolikud ongi tavaliselt väga suured valetajad, manipuleerijad ja kavaldajad ning kui vahele jäävad, siis kustutavad vastavad kohad ära.
lants 8. märts 2017 11:47
väärkoheldud alahinnatud,hoolimatusse jäetud lastest kasvavad sageli alkohoolikud kahjuks. ja miks siis memmelt lapsi ära ei võetud kui selline haige inimene on????
8. märts 2017 11:23
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
8. märts 2017 11:42
Teades meie kollase ajakirjandust, siis võib vabalt öelda et artiklis võib klikkide saamiseks olla palju väljamõeldud juttu. Sest ükski hariduseta ja näost paistes joodikust mimm ei saa juba kõnebarjääri tõttu välismaal ei soomlase ega ka rootslasega kokku elada. Veel vähem on sellisel mingi eesti imemees, kes peab oma talus lausa sulast ja mimm jätab selle sulase hoolde oma lapsed lausa 3-4 kuuks, et ummisjalu jälle välismaale tormata.
Vähem fantaasiat, kirjatsurad.
8. märts 2017 12:54
Teades meie kollase ajakirjandust, siis võib vabalt öelda et artiklis võib klikkide saamiseks olla palju väljamõeldud juttu. Sest ükski hariduseta ja näost paistes joodikust mimm ei saa juba kõnebarjääri tõttu välismaal ei soomlase ega ka rootslasega kokku elada. Veel vähem on sellisel mingi eesti imemees, kes peab oma talus lausa sulast ja mimm jätab selle sulase hoolde oma lapsed lausa 3-4 kuuks, et ummisjalu jälle välismaale tormata.
Vähem fantaasiat, kirjaneitsid.
milleks keele vaja 8. märts 2017 19:11
kui ikka jalad laiali ajada, saab iga rootslane, soomlane ja kes krt iganes asjast aru.
Jah 8. märts 2017 11:22
mina ka kui olin laps siis s..tusin seina peale, noh, nüüd kirjutan siia...
Kurb, et 8. märts 2017 11:13
...vaesed lapsed peavad sellise taagaga elu lõpuni elama. Olla alkohooliku laps. Näha kõiki neid jubedusi ja vaesust, mida alkohol endaga paratamatult kaasa toob, ja tunda võimetust midagi ära teha. Mõneti üllatav, et osad sellises keskkonnas elanud inimesed haaravad ka ise pudeli järgi, kuigi hoiatav eeskuju peaks justkui ees olema ja sama reha peale astumist võiks teadlikult vältida.
Igatahes mitte ükski laps ei tohiks oma isa või ema sellises seisus näha, nagu alkohoolikute lapsed oma vanemat näevad. Laps ootab vanemalt tugevust, otsustavust, toetust, austust enda ja teiste vastu, kuid alkohoolik on oma sõltuvusega nii hädas, et pere muutub tema jaoks täiesti teisejärguliseks. Ja kui sa näed, et sinu ema või isa ei saa oma probleemist kuidagi lahti, vaid ta satub aina uuesti ja uuesti alkoholi küüsi, siis kuidas tekib lapses kindlus, et probleemide tekkides saab ta oma probleemid lahendatud. Lapsel on endalgi probleemid, kuid tal pole kelleltki abi küsida.
Minu isa oli ka alkohoolik. Õnneks ema ei joonud ja see meid päästis. Kuid kui isal jälle joomatuur peale tuli, siis said iga tühise asja pärast sõimata või kuna kogu raha läks viina-suitsude peale, siis söögi jaoks raha enam ei jätkunud ja kui julgesid leivakääru ära süüa, siis said peksa, sest isa tahtis süüa. Ma ei tea, miks vanemad oma lastele nii teevad. See on vist üks lõputu võitlus ja üks on kindel: selline kogemus jääb sind elu lõpuni vaevama ja raske on teist inimest usaldada, eriti kui see juhtub napsilembene olema....
8. märts 2017 11:28
Paljude alkohoolikute lapsed neid rahaliselt ei toetagi, sest see kulub neil kohe alkoholile.
Ja 8. märts 2017 12:16
Miskipärast kribatakse just ühsikaonna madalamast kihist, joodikud, kergemeelsed, hoolimatud, samuti mõtelmatult lapsi soetavatest inimestes lugusid. Kas ka tähelepanu saamiseks nagu alkohooli.ema ise seletab, kuidas mõjule pääses. Mõne päeva eest oli lugu end põhja joonud ja hooldekodsu surnud "LUULETJAST, keda kegi ei suvaste maha matta. Ometi on kolm naist valinud selel alkari ja kummalise tüübi oma laset isaks. Jõlbas lste muretsemiseks, aha üski lpas ema ega lasp ise ei siruta käätki, et oma kunagine mees ja lapsed bilolggogilisle isale, et tema põrm maamulda saaks. Miks soetatakse ealkohoolikutega ka tasakaalutute inimestega lapsi, kellest saavad julmad , kalestunud ja hoolimatud inimesed.

Ilus 8. märts 2017 09:54
lugu naistepäevaks valitud õhtulehe poolt,kindlasti tore lugemine kõigile naistele.
CCCP 8. märts 2017 10:17
Olgu tervitatud kaheksas marta, ole tervitatud nõukogude naised!
Päris ausalt 8. märts 2017 09:43
Ei tea enam alko markegi...
Kaunist Naistepäeva! 8. märts 2017 09:39
Kallid naised, palju õnne teile, et oleks pidu taevani ja jooki voolaks jõgedena!
Pille, nimi muudetud 8. märts 2017 08:21
ei tea kuidas naistega, aga meesjoodikutele sobib nimi Ants. Jube hea üle kõrtsi hüüda Ants! Ants!
8. märts 2017 09:01
Pärast sellised Pilled ja Antsud taotlevad omale puudetoetust. Või küsivad inimestega manipuleerides ja valetades omale annetusi.
Jaak 8. märts 2017 09:18
Ojaaa nii tuttav, meil ka üks selline lähedane.
Alati on tal kõik kohad haiged ja üldse on elu hull.
Peaasi, et tööd ei peaks tegema.
Aga kui kasiinos mängimas käib, siis on kõik haigused äkitse lännu.
Käib aeg-ajalt kurba nägu haiglas ja perearsti juures näitamas, et kui hullus olukorras tervis ikka on.
Valusad ühiskonna puugid. Ühiskonna kõnts.
8. märts 2017 09:31
Siis tuleb usklikuks hakata ja elu nagu lill !
Tegelikult 8. märts 2017 10:28
Aitab emapalgast ja lastetoetustest naistel.
moderaator 8. märts 2017 07:54
ÕL- st ma ise samasugune ainult lapsi ai jõua enam kokku lugeda ,nuss ja lillepidu viinaga
8. märts 2017 07:52
Kas see on endisest alkohoolikust, kasiinosõltlasest ning ennast üleni võlgadesse mässinud blogija lugu?
xxxxx 8. märts 2017 18:20
millise blogija? ma loen paljusid blogisid,aga ma ei tea ühtegi kasiinosõltlasest alkohooliku blogi minu teada on blogijateks ikka noored ja edukad naised
ghjgj 8. märts 2017 07:49
No mida see uudistevabrik veel kenereerib
Reaalsus 8. märts 2017 06:40
Kõige hullem ongi see,et analoogsed emad sigivad nagu rotikesed ja muudkui külvavad sellega puuke juurde riigikassale.
Paljud ei teagi,kes on tglt nende laste isad!
aga 8. märts 2017 07:14
MGM 8. märts 2017 09:13
Neist said anonüümsed kommentaatorid.
Olgino poisid? 8. märts 2017 10:19
Need sõimavad nüüd natot, Ilvest ja Rõivast, neil see elukutseks!
katkised pered, katkised lapsed ja katkised emad 8. märts 2017 09:18
Need nn emad kunagi on olnud kellegi tütred. Ja ma olen raudelt kindel, need emad oma isa kas üldse pole näinud või lühikest aega, pärast on oma kasuisa poolt ära kasutatud ja läbi pekstud.

reeli 8. märts 2017 06:38
20 aastaselt ei lasta kasiinosse sissegi, väljamõeldud lugu.
wilman 8. märts 2017 06:47
oleneb mis aastatel ta käis seal, kunagi ei olnud üldse piirangut, siis tuli 14 aasta piirang, hiljem kunagi 18 ja alles siis 21 minu mäletamist mööda.
nimi 8. märts 2017 07:36
kui ta praegu on 37, siis 17a tagasi said 20nesed ka kasiinosse!
Kah vist joodik? 8. märts 2017 06:33
Minu tsykkel käib 3-5 aastaste vahedega, kui kukun panema, siis paar nädalat jutti nii et maa mustab, aga joon ainult valget, mitte tilkagi ölut, konjakit vöi muud solki. Tsykli lopuks tunnen yhtäkki, et enam ei lähe sisse, poolik pudel jääb lauale - see pudel jääbki aastateks kappi järgmist korda ootama. Kaine peaga ei ole vöimalik mind ära rääkida viina jooma, ka igasugused "pohjused" jätavad kylmaks - voin pulmas vöi matustel istuda joodikute pundis, laulda vöi möliseda niisama, aga kui tunnen, et pole öige aeg, ei sunni mitte mingi vägi esimest pitsi nuusutama. Aga tsykli ajal ei hooli millestki, ei taha teada midagi ega näha kedagi.
... 8. märts 2017 06:28
inimene saab ainult ise elada oma elu ja kui ta elab teiste - vanemate, perekonna, laste arvelt, siis pole temast arutamine väärt. Olla inimene. Või mitte olla ja mitte elada.
MGM 8. märts 2017 05:40
Venemaa propagandarahad pole otsa saanud veel
no 8. märts 2017 07:15
Palun seleta mis puutub antud loosse Venemaa?