Krimi

GALERII | Päästeauto paiskus teel õnnetusele külili   (19)

Marvel Riik, 7. märts 2017, 19:54
Paide komando päästeauto.Foto: Kaspar Pokk
Järvamaal oli Paide komando päästeautoga sõitmas väljakutsele, kui kaotas teel juhitavuse, kaldus teelt välja ning paiskus külili.

Vahejuhtum juhtus ajal, mil Paide päästjad olid teel väljakutsele. Tallinn-Tartu maanteeäärses Võõbu külas oli toimunud liiklusõnnetus, kuid päästjad sinna ei jõudnud. Esialgsetel andmetel kaotas päästeauto Tarbja külas juhitavuse ning kaldus teelt välja ja paiskus külili. On teada, et külas olid teeolud rasked, kuid libedust väljasõitmise põhjuseks praegu ei tooda.

Õnnetusest andsid päästjad raadiosidel ise teada ja palusid abi. Sündmusele reageeris kaks kiirabi, Türi päästekomando päästjad ja politsei. Õnnetuse hetkel oli autos neli päästjat, kellest kolm toimetati Paide haiglasse.

Pääseameti pressiesindaja sõnul polnudki kokkuvõttes päästjaid Võõbu vaja, sest tegu oli kergemat sorti õnnetusega – teelt oli välja sõitnud sõiduauto ja keegi selles kannatada ei saanud.

Päästeamet juhib tähelepanu, et ilmastiku- ja teeolud on hetkel rasked ja heitlikud ning soovitab valida oludele vastava sõidukiiruse.

Samal teemal

7. märts 2017, 20:08
AVARII TARTU MAANTEEL: sõiduauto põrkas möödasõidul vastu veokit
7. märts 2017, 20:07
FOTOD | Teeolud olid täna keerulised

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee