Eesti uudised

Briti ajaleht soovitab tulla puhkama maagilisse Eestisse (8)

LISA KOMMENTAAR

Tiit 8. märts 2017 05:35
Kui metsa lageraie niimoodi edasi kestab pole varsti Eestis mingit maagiat.
Kata 7. märts 2017 11:35
RT 7. märts 2017 10:27
Tõmbame jah siia euroopa turiste vaatama seda mida neil ka kunagi oli aga nüüd enam pole.Naudime ise ka seda looduse ilu mida meil veel on aga samal kursil jätkates meie lapselastel ilmselt enam pole.
Tegelikult oleks parem inimesed loodusest eemal hoida.Las loodusega tegelevad need vähesed,kes sellest tõeliselt lugu peavad ,hoiavad ning armastavad päriselt.Ülejäänud mass hoidku ning tegutsegu linnades siis säilib looduses puhtus ning tasakaal,saavad loomad ja linnud rahulikult oma asju ajada ning prügi jääb metsa tassimata...
Reede 7. märts 2017 09:05
Vanaisa kulakluse eest Siberisse viimine oli "romantiline reis" .... just sama huvitav, kui veeta talvepuhkuse perega Eestis.
Pjatnitsa 7. märts 2017 10:33
Sinu kommentaaari esimese poole loogikaga võiks küsida, et kas sa tõepoolest rohkem üthki sõna kui "just" ei tea?
Sinu kommentaari teisest poolest ilmneb, et sa oled kas "vabastaja", kelle jaoks ilma viina, peksmise, pussitamise ja muu "guljanieta" midagi huvitavat ei ole, või oled luuserist eestlane, kes oma ebaõnnestumiste varjus mitte midagi ilusat nägema ei ole võimeline. Hinge lähedane suhe loodusega - tegeliku kodumaaga - on eestluse üks olulisi tunnuseid.
Ja see on eriti madalalaubaline komme - rutata igasse potti või vaasi oma pisikest haisvat hunnikut laskma. Seepärast ütlesidki eestlased eelmise sajandi viiekümnendatel, et nüüd peaks kõik majad ehitama ringikujulised - ilma nurkadeta, mille taha minna...
6. märts 2017 23:05
Pole siin Eestis midagi maagilist. Põhjanaabrite Skandinaaviaga ei kannata mingitki võrdlust.
ehk 6. märts 2017 20:16
õnnestub Briti poissmehed meelitada loodusesse möllama...
6. märts 2017 19:01
EAS lükkab raharullid veerema neil sellest savi, isegi oksendav siil oli nende jaoks nunnu, et papp välja pritsida :D