Krimi

Kohtla-Järvel hukkus korteri põlengus naine (1)

Toimetas Kristin Aasma, 5. märts 2017, 22:35
Kohtla-Järve kortermajas puhkes 5. märtsi keskpäeval tulekahju, milles hukkus naine. Tulekahju võis puhkeda elektrijuhtme rikkest.Foto: Päästeamet / Twitter
Kohtla-Järve kortermajas puhkes täna keskpäeval tulekahju, milles hukkus naine. Tulekahju võis puhkeda elektrijuhtme rikkest.

Häirekeskus sai Kohtla-Järvele Outokumpu tänavale väljakutse kell 12.06, teatas Päästeamet. Sündmuskohale saadeti päästemeeskonnad Kohtla-Järve ja Jõhvi päästekomandost.

Sündmuskohale jõudes selgus, et teise korruse korteris põleb koridor lahtise leegiga ning inimene võib korteris sees olla.

Päästjad sisenesid hingamisaparaatidega korterisse ning alustasid koheselt võimaliku kannatanu otsimise ja tulekahju kustutamisega. Korteris kannatanut ei leitud. Hiljem selgus, et kannatanu oli läinud naaberkorterisse, kus ta kaotas teadvuse.

Päästetöö käigus leidsid päästjad naaberkorterist elumärkideta naise, kes anti üle kiirabile. Meedikutel naise elu päästa ei õnnestunud.

Päästjad kustutasid tulekahju ning tuulutasid korteri kella 12.49ks. Tulekahju võis tekkida elektrijuhtme rikkest.

Tulikahjus hukkus täna inimene ka Rae vallas Rae külas. Sel puhkes tulekahju öösel abihoones, kust leiti hukkununa vanemaealine mees. 

Samal teemal

5. märts 2017, 12:17
Põlevast abihoonest leiti mehe surnukeha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee