Meedia

Ekspress Meedia ajakirjanikud said ajakirjandusauhindade jagamisel seitse esikohta, Õhtuleht pälvis auhinnad küljenduse kategooriates

Delfi / Õhtuleht.ee, 3. märts 2017 21:09

3 KOMMENTAARI

l
lugeja/ 3. märts 2017 23:11
ÕL on üks hullemaid lehti, kus muud eriti peale reklaamide ja poolpornoliste üllitiste ja piltide lugeda midagi mõistlikku ei ole. Pealegi ei ole võimalik selles lehes oma arvamust avaldada, isegi siis, kui inimene kirjutab oma õige nime all. Kui midagi kriitilist arvata, siis kohe saadetakse "modereerimisele". Mida see sõna tähendab, ei ole nad ise endalegi selgeks teinud. Aga roppusi ja nilbeid kommentaare lastakse läbi. ÕL võiks hoopis hakata väljastama nende toimetajatele ja ajakirjanikele omast seksiteemalist lehte ( nagu Maaja). Eks mõni haige ja lollike ikka hakkab ostma ja lugema.
k
kitsekarjus/ 3. märts 2017 22:55
Meedia on äri ja info on kaup ! Kui mõtlen Repinski kitsekasvatusele, siis see noor auhinnatud ajakirjanik võiks paariks kuuks Repinski juurde tööle minna ja pärast seda kirjutada ajalehes maatööst , tuleb meelde noor poliitik laudas ÕNNE 13 s . Meedia on ühekülgselt negatiivne , midagi head, ilusat ei nähta või ei tohi kirjutada ? Ajalehed on niigi üle poole reklaami täis ja milleks üldse need mõned halvad kallutatud üllitised?
k
kukupai/ 3. märts 2017 21:55
Elutööpreemia saaja on nimetamata - Peeter Raidla oli, Aita Kivi ja Valve Raudnask jäid ilma.