Meedia

Ekspress Meedia ajakirjanikud said ajakirjandusauhindade jagamisel seitse esikohta, Õhtuleht pälvis auhinnad küljenduse kategooriates (3)

Delfi / Õhtuleht.ee, 3. märts 2017, 21:09
Õhtuleht pälvis hõbedase ja kaks pronksauhinda küljenduse kategooriates. Teise koha sai Õhtuleht oma mobiilse veebikülje eest. Pronksiauhinnad sai Õhtuleht Lauri Lepa olemusloo kujunduse ning kogu kujunduse kategoorias.Foto: Õhtuleht
Täna jagati Tallinna Õpetajate Majas Eesti ajalehtede liidu pressipreemiaid, millega tunnustati ajakirjanike 2016. aasta tööd ning millest Ekspress Meedia ajakirjanikud said tervelt seitse esikohta.

Uudise kategoorias tunnustati parimaks Eesti Päevalehe ajakirjanik Tuuli Jõesaar lugude "Ränga bussiõnnetuse toimumiskohas eiratakse riiklikke libedustõrje nõudeid” ja "Libedustõrje nõudeid ei täidetud” eest.

Parim noor ajakirjanik on Laura Mallene Eesti Päevalehest.

Parima pressivideo preemia pälvisid Eesti Päevalehe reporter Mihkel Tamm ja Delfi TV videospetsialist Mark Šandali saate "Sensor” videoloo eest "Millised šansid on keskmisel Eesti mehel saada politsei eliitüksusesse?”.

Multimeedia kategoorias kuulutati parimaks Delfis mullu novembris ilmunud töö "EV 100 nädala projekt: MAJAD”, mille autorid on Delfi loovjuht Ester Vaitmaa, fotograafid Tiit Blaat, Rauno Volmar ja Madis Veltman ning kujundajad Heleri Kuris, Liisi Viskus, Alari Heinsoo ja Mart Nigola.

Uudist tervikuna saate lugeda Delfis.

Õhtuleht pälvis hõbedase ja kaks pronksauhinda küljenduse kategooriates. Teise koha sai Õhtuleht oma mobiilse veebikülje eest. Pronksiauhinnad sai Õhtuleht Lauri Lepa olemusloo kujunduse ning kogu kujunduse kategoorias.

3 KOMMENTAARI

l
lugeja 3. märts 2017, 23:11
ÕL on üks hullemaid lehti, kus muud eriti peale reklaamide ja poolpornoliste üllitiste ja piltide lugeda midagi mõistlikku ei ole. Pealegi ei ole võim...
(loe edasi)
k
kitsekarjus 3. märts 2017, 22:55
Meedia on äri ja info on kaup ! Kui mõtlen Repinski kitsekasvatusele, siis see noor auhinnatud ajakirjanik võiks paariks kuuks Repinski juurde tööle m...
(loe edasi)
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee