Eesti uudised

Valitsus toetab omavalitsusi üürielamute rajamiseks 62,5 miljoniga

Toimetas Kristin Aasma, 2. märts 2017 22:06

15 KOMMENTAARI

1
1 arvaja/ 3. märts 2017 22:57
Võite kindlad olla, et enamus neist korteritest lähevad neile IT spetsidele, keda itaallased sisse veavad. Oma rahvas söögu heina ja maksku makse.
1
1 arvaja/ 3. märts 2017 22:48
proov----prooov.
pean oma kommentaari muutma, ei vasta reeglistikule. ei kirjutanud ühtegi rumalat sõna.
1
1 arvaja/ 3. märts 2017 22:50
Võite kindlad olla, et enamus neist korteritest lähevad neile IT spetsidele, keda itaallased sisse veavad. Oma rahvas söögu heina ja maksku makse.
1
1 arvaja/ 3. märts 2017 22:59
Võite kindlad olla, et enamus neist korteritest lähevad neile IT spetsidele, keda itaallased sisse veavad. Oma rahvas söögu heina ja maksku makse.
i
Ida-Virumaale/ 3. märts 2017 17:44
soovitakse ikka ja jälle juurde ehitada. On teada,et Ida-Virumaal on kõige rohkem tühje kortereid. Miks neid ei remondita? Need on ehitatud nõukaajal. Samal ajal ehitatud maju on Eestis paljudes piirkondades. Suvisel ringreisil märkasin, kui palju on Eestis vanu maju korda tehtud, kusjuures nõukaaegsetele kasarmutüüpi hallidele majadele on antud täiesti uus ja ilus väljanägemine. Loomulikult on tehtud ka sisemised tööd. Vähemalt suure osa töödest on inimesed ise teinud. Neile,kes pole harjunud oma kodu ja selle ümbrust korras hoidma,pole mõtet ehitada maju riigi rahaga. Kui kuhugi on vaja rohkem tööjõudu,siis ehitagu neid üürimaju eraettevõtjad, kes haldavad ja hooldavad maju. Juhutöölised ei hakka mitte kunagi neid maju hooldama. Riik peaks palkama ja ülal pidama hoolduspersonali.Selline tegevus läheks riigile väga kalliks.
n
NO/ 3. märts 2017 15:41
ei meeldi see Palo plära ja valetamine,kõik on ta alati põhja lasknud kui tema kuskil susserdab
e
etem/ 3. märts 2017 10:58
Valitsus peaks enne endale aru andma, KUS Eestis on veel töökohti., pealegi selliseid, mille palgast annab maksta nii üüri kui ka jääb midagi nosimiseks.
r
Raivo/ 3. märts 2017 07:52
Kas need lähevad tegelikuses nö.pagulastele?
2
2008-2013/ 3. märts 2017 03:28
head naljanumbrid. vaja 6000 ja isegi tühised 150 ei viidud ellu... ja ossa poiss, nüüd juba aastaks 2030!!! ärme mõtle nii väikselt. kuulutame õilsaid ja suuri plaane aastaks 2100.. ilusam number ju. selle palga eest, mis need kuldsuud saavad, lubaks ise ka kõigile eestlastele häärberit kuu peale, mere kaldale.
e
Ehrjdjd/ 3. märts 2017 07:19
Eestlased ei näe mitte ühtegi neist korteritest. See 62 milli on Brüsseli raha ja korterid rajatakse põgenikele.
e
eestlane/ 3. märts 2017 01:59
Et inimesed üle Eesti ühtlaselt jaotuks, tuleb teha Tallinna ja isegi Harjumaa elu keerulisemaks ja kulukamaks. Mujale Eestisse tuleb luua ettevõtetele ja ka inimestele palju soodsamad võimalused. Asi hakkaks imeväel muutuma - tekivad uued ettevõtted väljaspool Harjumaad, uued inimesed kolivad ja endised elanikud lähevad tagasi oma endisesse kodukohta.
s
sotsialistide lähenemine/ 3. märts 2017 07:17
Teeme ühtede elu keerukamaks ja kulukamaks, siis on teistel parem elada? Ei ole teiste edu nii valus vaadata? Midagi nõmedamat on ikka raske välja mõelda. Ehk ainult kommunism.
n
Nõukaaeg/ 3. märts 2017 18:16
tuleb meelde. Siis suunati kõrgkoolide lõpetanud Tallinnast väljaspoole tööle. Kohustuslik tööaeg oli vähemalt 3 aastat. Tallinnasse ei saanud sissekirjutust,milleta ei saanud tööd.Väljastpoolt, s.t. idast ,sissesõinuid ootasid korterid ja töökohad. Mis puutub aga hilisemal ajal Tallinnassse kolimist, siis reklaami valimiste eel tegid suured linnajuhid, kes pakkusid tasuta transporti. Tulid inimesed,tulid ka neile vastavad töökohad. Tean,et osa neist registreeris tuttavate juurde, kuid tegelikult elatakse kodus,Raplamaal või mujal. Kindlasti on vaja väljaspoole Tallinna rohkem töökohti ja soodsamaid maksutingimusi,küll korterid tulevad siis vastavalt vajadusele. Soodustustel on mõtet, kui need neis kohtades ennast tasa teenivad. Kindlasti pole õige hakata Harjumaad või mõnda teist piirkonda nöökima,sealt jääks sellisel juhul riigile tulu tulemata.

n
Neid kortereid / 3. märts 2017 00:11
on siis ju tuhandeid vaja, et kõik "pagulased" saaksid omale korraliku uue korteri. Oma eestlased ei saa sealt nagunii midagi, see on enam kui kindel.
p
2. märts 2017 23:37
Pigem tööjõud mitte ei soovi vaid on sunnitud liikuma sinna, kus on tööd. Ja õnneks neid on veel vähemus. Siiski enamuse poolt moodustatud valitsus ikka ja jälle põeb rohkem vähemuste pärast. Millal soostutakse tegelema enamusega? Nendega, kes pole veel Tallinna emigreerunud. Suure huraaga pandi miljoneid magama äriparkidele, lõigati linti ja puha, kuid juba paar aastat põlevad seal ainult tänavapostid ja puhub tuul. Ka ühe-eurosed korterid suurt kedagi ei köida. Üür nüüd meelitab kohta, kus lokkab töötus?
Jätke rohkem raha kätte neile, kes maakohas. Küll me ise selle rahaga midagi ette võtame.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee