Eesti uudised

Varro Vooglaid: minu kutse telesaatesse tühistati homoaktivisti vastuseisu tõttu (11)

Kristin Aasma, Teet Teder, 3. märts 2017, 04:00
KAADRI TAGA: Varro Vooglaid on veendunud, et teda ei kutsutud TV3 uudiste­saatesse just Reimo Metsa vastuseisu tõttu Foto: Teet Malsroos
Telekanal TV3 tühistas uudistesaatesse kutsutud Varro Vooglaiu esinemise väidetavalt seetõttu, et samasooliste õigusi kaitsvale Reimo Metsale ei meeldinud mõte esineda samas saates koos traditsioonilisi pereväärtusi kaitsva Vooglaiuga.

Geiaktivist Reimo Mets kommenteeris TV3 "Seitsmestes uudistes" kolmapäeval Soomes jõustunud samasooliste paaride abiellumise seadust. Samal päeval kirjutas kooseluseaduse vastase kampaania eestvedaja Varro Vooglaid oma Facebooki lehel: "Täna hommikul helistati mulle TV3st ja kutsuti õhtusesse uudistesaatesse kommenteerima "homoabielu" seadustamise jõustumist Soomes, mis täna aset leidis. Andsin nõusoleku ja lubasin 15 minutit enne seitset kohal olla. Ca tund aega enne saate algust helistati aga uuesti ja öeldi, et tegelikult ikkagi "ei saa" mind stuudiosse lasta.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

30. mai 2017, 19:30
Varro Vooglaid: riigikogu võttis mu esinemiskutse tagasi
2. märts 2017, 15:20
Telekanal tühistas Varro Vooglaiu teleesinemise koos Reimo Metsaga?
13. oktoober 2016, 16:58
Kas sooneutraalsete olendite kool võibki olla Eesti tulevik?
15. august 2016, 19:21
TV3 VIDEO | Varro Vooglaid tuuritab mööda Eestimaad ja kogub allkirju rahvaalgatuse õiguse taastamiseks

11 KOMMENTAARI

v
veteran 3. märts 2017, 18:42
Eelmine valitsus andis sellele homoliikumisele rohelise tule, enamus riigikogulasi eesotsas kommunist Nesteroviga on endiselt tüüri juures ja vaesrahvale keeramas.
M
!!! 3. märts 2017, 09:29
Mõni aktivist nähtavasti ei soovigi üldse diskussiooni ning ammugi mitte sisulist vaidlust. Hoopis mugavam on soolokõne ja oma absoluutsete tõdede väljakuulutamine.
Loe kõiki (11)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee