2
fotot

Selle nädala "Pealtnägijas" pöördub noor ema avalikult mehe poole, keda ta nimetab oma lapse röövliks.

"Ma tean, et tegelikult ta endiselt mind armastab, sest ta on mulle kirjutanud seda, tal on mõtted kogu aeg minu peal. Ja kui ta teeb seda kõike selle pärast, et mina lähen tema juurde kunagi tagasi, siis kindlasti see ei ole. Et ta tooks lihtsalt lapse koju. Ja kui ta toob lapse rahulikult koju, siis me võime edasi mõelda," räägib naine saates.

Rahvusvaheline triller ja juriidiline pundar, mille keskmes on viieaastane tüdruk, keda ema pole üheksa kuud näinud, hargneb "Pealtnägijas" kolmapäeval kell 20.

Jaga artiklit

59 kommentaari

S
See mees ju   /   09:44, 3. märts 2017
pole lapse bioloogiline isa.Artikli alguses ju oli,et mees kirjutas hiljem lapse oma nimele.Nüüd nõuab naine 300 eurot kuus,et mees tema last kasvatab.Kus on lapse lihane isa,sellest mitte sõnagi.
L
linnamees  /   19:39, 1. märts 2017
Tean juhtumit kus isa pole mitu aastat oma lapsi näinud, ehki on läbi käinud nüüdseks juba kõik võimalikud seaduslikud teed. Ema lihtsalt keeldub kehtivat kohtuotsust, kohtumiskorda, täitmast, vägivallatseb laste kallal, valetab avalikult ning süüdistab kõiges laste isa. Kedagi ei huvita, ei kohut, ei lastekaitsetöötajat ei laste määratud esindajat. Algul tundus imelik, et õigussüsteem ja ühiskond vanematesse nii erinevalt suhtub, aga eks kõigega harjub. Ju siis ongi seadused ja kohtuotsused tegelikult valikuliseks täitmiseks.
Kui Pealtnägija sooviks, siis leiaks nad sadu isasid, kellest emad lapsi eemal hoiavad. Aga see on selle saate jaoks liiga kõva teema - tase vist ei küündi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis