JUHTUB KA PARIMATES PEREDES: Mikitamäel tõdetakse, et külaga käib paraku kaasas juba halb kuulsus, kuid sealne rahvas ei ole kindlasti vägivaldsem kui mujal Eestis.Foto: Aldo Luud
Arvo Uustalu 1. märts 2017 04:00
ÜHE PÕLVAMAA KÜLA MUST ANOMAALIA: naisetapud, surnukskukkumine ja vennapeks. 

ÜHE PÕLVAMAA KÜLA MUST ANOMAALIA: naisetapud, surnukskukkumine ja vennapeks. 

"Meie küla on kuulus selle poolest, et siin toimub palju selliseid vägivaldseid asju," kommenteerib Mikitamäe külamees äsjast vendadevahelist võitlust elu ja surma peale. 

Vabariigi aastapäev algas 300 elanikuga Mikitamäel lipuheiskamiste ja verise kaklusega, kus vennaarmu ei tuntud. Inimesed tõdevad, et paraku on nende küla tapmiste ja peksmiste poolest kuulus. "Alles kaks nädalat tagasi sai meil salapärastel asjaoludel surma katlakütja, kolm aastat tagasi tappis kortermajas elav mees oma naise ja käis siis veriste kätega ümber maja," räägib Mikitamäel elav mees. 

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (27)

ilmatark 1. märts 2017 21:20
Setu jääb ikka setuks. Panõ Illolõ pussiga.
1. märts 2017 20:48
Kas see surnukskukkumine on väljamõeldis? Külamoorid küll midagi ei tea
EE 2. märts 2017 16:01
Eks see olegi ju tegelikult väljamõeldis, kui inimene tegelikult lüüakse maha, aga kõik, kes teavad vaikivad. Siis ongi ju lihtne öelda, et kukkus surnuks.
... 3. märts 2017 14:33
Surnukskukkumine on tõesti väljamõeldis, tegelikult mees peksti surnuks, isegi tunnistajad olemas aga politseil pole alust uurimist alustada :( nii kahjuks on
.. 3. märts 2017 23:33
Jah Eesti Politseil on ju sügavalt savi, kui nii võib öelda... Inimene peab ikka väga kõvasti ise kukkuma, et surra, - aga terve küla räägib, et asi pole õige !!!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS