Eesti uudised

USKUMATU! Sääreluu murdnud tüdruk roomas paljakäsi tuisus ja külmas kodu poole, aga mitte keegi ei märganud! (232)

Katrin Helend-Aaviku, 28. veebruar 2017, 04:00
KUKKUMISKOHT: Katrin näitab kohta, kus Grettel libedal teel õnnetult kukkus. Siit roomas tüdruk omal jõul kuni kaugel paistva kollase majani, kust Katrin ta leidis.Foto: Erakogu
"Ta tõmbas end käte jõul edasi ja vasak jalg lihtsalt lohises järele. Kuidas üldse saab lumes paljakäsi roomata? Ma ei taha mõeldagi, mis oleks saanud, kui ma ei oleks õigel ajal tema juurde sattunud!" räägib libedal teel sääreluu murdnud ja abituna välja külma kätte jäänud tütarlapse tädi. Tüdruku appikarjetest ei hoolinud keegi. 

22. veebruaril oli ilmateade Eestisse lubanud lumetuisku ja 5–10 külmakraadi. Just selline ilm oli ka Viljandimaal Viiratsis, kui Niidu tänavas elav 13aastane Grettel (nimi muudetud) õhtul kella seitsme paiku pere kaks taksikoera tavapärasele jalutuskäigule viis. Kuna ilm oli pikemaks õuesolemiseks liiga kõle, mõtles Grettel, et teeb seekord vaid kiire lühikese tiiru ja jättis kindad ning mobiiltelefoni koju. Pani jope selga, tõmbas kapuutsi pähe ja läks. 

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

232 KOMMENTAARI

l
.... 2. märts 2017, 11:48
lapsele head paranemist! Ja korralikku tervisekontrolli - sest 13 aastaselt ei peaks sääreluud nii kergelt murduma. Hea on süüdistada teisi. Kuid - vä...
(loe edasi)
t
Tädi 1. märts 2017, 14:33
Kirjutasin ja kirjutan veelgi, et selles on süüdi vaid see euroopa liit, et eestlsed on muutunud enesekeskseks ja kurdistunuks.
Loe kõiki (232)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee