Foto: Alar Truu
Katharina Toomemets 26. veebruar 2017 14:20
Kirjanik Aapo Ilves väisas tänavu vastuvõttu Signe Strohmi kaaslasena. Signe on käsitöö ja sotsiaalse kaasamisega tegeleva MTÜ Veriora Tsunft eestvedaja, Aapo aga Veriora Tsunfti patroon, sestap oli Aapo sõnul tema kaaslaseks kutsumine äärmiselt loogiline.

„Mulle meeldib Signe tegevus ja huvitava sideme annab ka see, et ta ostis ära minu vanaema talu ja elab seal ja sobib sinna väga hästi, võib öelda, et ta on minu lapsepõlveradade hoidja.“ Aapo sõnab, et talvisel vastuvõtul käis ta teist korda, suvistel taasiseseisvumisele pühendatud roosiaia vastuvõttudel Kadriorus on ta ikka enamasti kohal olnud. „Presidendi vastuvõttudel on minu jaoks kõige toredam see, et saab väga paljude hääde inimeste ja vanade tuttavatega kokku, nii ka sel korral,“ räägib Aapo, kes fotoseina ees ka muusik Hardi Volmeriga pilte tegi.

Aapo jäi vastuvõtuga rahule. „Presidendi kõne oli korralik ja toetumine kirjandusklassikutele nutikas. Kontserti adusin Estonia talveaias ekraanilt ja tundus täitsa kontserdi moodi olevat. Esinejad olid vaieldamatult tipud, lavastuslikku külge ma ei suutnud väga palju jälgida, sest talveaialistega suhtlemine võttis oma osa.“

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

muide 26. veebruar 2017 22:30
ma ei vaadanud seda ülekannet, olen vaid põgusalt lehitsenud mõnd galeriid. Ja ei märganud - kas seekord oli ka proua Helle Meri külaliste seas? Peame ju me kõik ka teda jätkuvalt üleval, kuigi temale kulub neid endistest kõige vähem, pisku lausa. Kord aastas ju võiks end ka näidata, varasemalt oli kena ja hea maitsega daam.
Robi 26. veebruar 2017 16:54
aga said pildile,eksju? mõnna...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS