NÄITAB SAMMU ETTE: President Kersti Kaljulaid asub Kaitseliidu peastaabi juurest pika sammuga teele vabadussamba poole. Kindralitel ja nõunikel jääb üle vaid kannul püsida.Foto: Küllike Rooväli
Küllike Rooväli 25. veebruar 2017 04:00
Tekkel peas ja suu naerul, astub president Kersti Kaljulaid Kaitseliidu peastaabi uksest välja, hingab sügavalt sisse ja hakkab pika sammuga minema.

Tekkel peas ja suu naerul, astub president Kersti Kaljulaid Kaitseliidu peastaabi uksest välja, hingab sügavalt sisse ja hakkab pika sammuga minema.

Kaks kindralit püüavad vapralt sammu pidada.

Kaks kindralit, kaks mõõka, käsundusohvitser, turvamehed, nõunikud, sõbrad ja imeliku portfelliga mees. Kogu protsessioon kulgeb otse Vabaduse väljakule. President uhkelt ees, teised kannul. Teine samasugune korporatsiooni Filiae Patriae tekkel – nagu presidendil – vilksatab veel. See on Kaljulaidi julgeolekunõunik Merle Maigre. Paar hommikuselt unist jalakäijat seisatavad, et tunnistada – ei, see pole uni – Eesti vabariigi president läheb mööda Kaarli puiesteed jala Vabadussõja võidusambale pärga panema.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

sutsuke moest 25. veebruar 2017 13:09
hetkel väga avangardlik stiil..oversize coat
sinel 25. veebruar 2017 12:32
See mantel oli ikka üks jubedamaid asju, mis uue eesti ajaloos juhtunud on. Kas tõesti meie moekunstnikud soovitasid seda ja kersti uskus neid? Kindlasti keelati just selle pärast ka mantli üldpikkuses näitamine kohe igasugustes uudistes ära, Et enam kegi ei näeks. Õudus kuubis!!!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS