Eesti uudised

PALJU ÕNNE! Töllid jõuavad täismeheikka (3)

Tartu Ekspress, 23. veebruar 2017, 07:48
Metsatöll Foto: Alar Truu
Isamaa pole mitte ainuke, mis sel nädalal Emajõe Ateenas suurejooneliselt sünnipäeva peab – olulist verstaposti saabub meitele maha raiuma ka ürgrahvuslaste meelisbänd Metsatöll.

Juba 23. veebruari õhtul viiakse legendaarsed folkmetallivirtuoosid eesti rahva muuseumi kontsertsaali eksponaadiks. Enne kontserti kell 17 tutvustab Samblasaalis bändi rahvapillimees Lauri Õunapuu Eesti oma rahvapille, mis ka Metsatöllu kuulajaid võluvad. Uudishimulikumad külalised saavad pille lähemalt vaadata ja nende kohta nii mõndagi põnevat kuulda. Teised mehed võtavad vastu õnnitlusi ning suruvad käppa.

Keldrist muuseumisse

"Alustasime Metsatölluga Pääsküla keldris 1999. aastal veebruarikuus. Sellest ajast oleme tahtnud igal aastal oma sünnipäeva kuidagi omanäoliselt pidada," meenutas laulja Markus Teeäär. "18 aastat hiljem viime muuseumisse oma kogumiku "Vana jutuvestja laulud". Muuseumisse viiakse ju tavaliselt väga vanad asjad. Viimane aeg, viimane aeg."

Loe tervet lugu Tartu Ekspressist!

Samal teemal

16. märts 2018, 12:50
Metsatöllu Markus Teeäär: just vastutuul on see, mis elus kõige rohkem õpetab
7. detsember 2017, 11:48
Metsatöllust lahkuv Marko Atso: kõik lihtsalt kulmineerus nii

3 KOMMENTAARI

o
Orochimaru 24. veebruar 2017, 15:07
Miks jälle vaja mingi EKRE igale poole toppida. Äkki tahate raskemuusika ära keelata ja kristliku räpi asemele panna? :(
r
Robi 23. veebruar 2017, 13:11
kutid! tehke silmad lahti! teid ju pole enam!!!
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee