Eesti uudised

FOTOD | Kindral Terras vigastatud veteranidele: kaitsevägi aitab teil taastuda (10)

Toimetas Gerly Mägi, 22. veebruar 2017 20:43
Foto: Eesti Kaitsevägi
Kaitseväe juhataja kindral Riho Terras kinnitas täna Eesti Draamateatris korraldatud vastuvõtul vigastatud veteranidele, et kaitsevägi toetab oma tugisüsteemiga vigastatud kaitseväelaste taastumist."Mul on hea meel tõdeda, et kõik täna siin viibivad veteranid jätkavad Eesti riigi teenimist," ütles kindral Terras neljateistkümnele lähedastega vastuvõtule saabunud vigastatud veteranile.

Kaitseväe juhataja sõnul suurendab kaitsevägi vigastatud veteranide toetamist muuhulgas heade sportimistingimuste näol. "Sport aitab taastuda ja saada taas tugevaks. Seetõttu kaitsevägi toetabki teie sportimist igakülgselt – olgu selleks siis tava- või tipptasemel treenimine," ütles kindral Terras.

Eestis on kokku ligi 2700 veterani, kes on osalenud erinevatel sõjalistel välismissioonidel. Vigastatud veteranide taastusravi ja rehabilitatsiooni korraldab koostöös teiste kaitseväe struktuuriüksustega toetuse väejuhatuse toetusteenuste keskuse tugikeskus.

Lisaks taastusravile ja rehabilitatsioonile pakub kaitsevägi vigastatud tegevväelasele edasise teenistuse jätkamiseks tema oskustele, võimetele ja kvalifikatsioonile vastavat teenistuskohta.

Samal teemal

23.04.2017
FOTOD | Missiooniveteranid: meie valuutaks Afganistanis oli saun!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee