Eesti uudised

Meenetele kulus 16 345 eurot

Siim Randla, 22. veebruar 2017 04:00

12 KOMMENTAARI

k
kuritegeliku töötukassa tegelikkus/ 22. veebruar 2017 08:50
Tegelik tööpuudus on kordades kõrgem. Need näitajad on mõeldud välismaistele peremeestele, et oh-kui-tore-ja-õitsev-riik-eesti-on...
Valitsuse avalikustamata salajase genotsiidipoliitika EESMÄRGIKS on saada viimasedki töötud arvelt maha.
Viimane genotsiidiilming:
Kui oled vanuse ja erialase hariduse tõttu töötu, siis saadetakse sind "tööklubi" nime all koerajunne ja konisid (koos ÜKT-d tegevate vangidega!!!) korjama. Niimoodi mitu päeva nädalas, kellast kellani, et "tekkiks tööharjumus". Tuttavad kõnnivad mööda, häbi on. Kui enam mõnitamist tööbüroo poolt taluda ei suuda, siis saadad nad pikalt nagu kümned mu tuttavad on teinud. Tööpuudus kohe väheneb... Samal ajal väheneb haigekassaga kindlustatute arv... Oma raha eest ei jõua töötu iial kallite arstide juures käia. Ja seda kõike vaatamata sellele, et inimene on töötanud riigi heaks näiteks kümneid aastaid õpetajana ja maksnud makse. Vot see ongi meie riigi töötukassade poliitika!!!
j
Juku/ 22. veebruar 2017 08:47
siinmail ju loodab rahvas igale üritusele tulles endiselt nänni saada - ei tulda muidu ei messile, seminarile ega tootetutvustusele. nänni jagavad nii riigi- kui eraettevõtted, poliitikud ja proovireisijad. kui tahad lõpptulemust, ei tohi õigustatud ootusi petta. kogu riigi peale ca 50 euro eest päevas meeneid jagada, ei tohiks küll teema olla. juba paarikümnegi kursuslase pastakas, mis õppematerjaliga koos kursuslasele jääb annab sellise summa.
t
teadja/ 22. veebruar 2017 08:09
Töötukassa koostööpartnerina ei ole mul seni au olnud veel ühtegi neist meenetest kingituseks saada :)
m
munajoodik/ 22. veebruar 2017 07:51
Kas ei peaks seda Kassat ümber ristima Meenekassaks, sest töötu sealt vaevalt abi saab.
j
jep/ 22. veebruar 2017 07:49
Ja tervitame TK Pärnu kontori tädisid nja poissi, nautige kuni võimalus on!
m
Montgomery/ 22. veebruar 2017 07:40
Pple ime,et nende boss tegi endale tulemustasu 9000 euri töö eest,mille eest saab palka.
m
margus/ 22. veebruar 2017 07:10
jaaa,just. Klientidele on väga vaja märkmikud,võtmehoidjad,KILEKAANED ja mälupulgad.
+ muidugi tööharjutusel käimine,kuhu isegi ei ole joogivett toodud,ruumid ära koristatud ja 3.84 € päevas. Ei noh,tubli. Töötukassa on see ere näide,miline üks asutus olla ei tohiks. aga on. no pole ka ime,bürokraatia vabariik nr 1 !
s
sama siin/ 22. veebruar 2017 08:00
istun samuti seal tööhrjutusel,nagu mömm.ise juba 51 aastat vana,aga nagu lasteaed. Lektor on ka selline välja otsitud,kes ainult jahub. kuni lõunani ainult vaterdab,ei ühtegi sõnadest vabat aega,puhkepausid pidamata,vaata,et ennast õigel ajal ära minna saad sätitud. pidime hakkama praktikat varsti tegema,kuulu järgi riideribasid kokku õmblema. samuti pole toodud joogivett ja ruumid koristamata.pole ka ime,kui kogu raha läheb Paavli taskusse ja teistele oinastele.
k
kas juba ununenud/ 22. veebruar 2017 07:07
j
ja pastapliiatseid / 22. veebruar 2017 07:10

j
Jõulukinkidele raha ei kulu!/ 22. veebruar 2017 06:29
Selle eest premeeris juhtkond ennast ka kopsakate preemiatega!!!
Elu nagu lill--- puudub igasugunegi kontroll!
k
---/ 22. veebruar 2017 06:02
kui inimene saab Eesti Vabariigis AMETNIKUKS, siis kaotab ta pinna jalge alt. Siim Kallas toonitas, et ametnikele peabki palju maksma. Ilmselt siis sellepärast,et kindlustada "eliit".
Ametnikule peab palju maksma, kui ta on tark, võimekas , positiivsete töökogemustega, tal on haritus ja riigimehelikkus, s.o. AUSUS ja kui ta saab aru, kelle arvelt tuleb raha, mida pahna peale, oma
tähtsuse peale, kulutab.
Seni, kui AMETNIK tähendab eliidi hulka kuulumist vaid oma istumisealuse tõttu, keegi teda ei kontrolli tema tegelikku tööd , jääbki Eesti Vabariigi ametnik totuks maksumaksja raha laristajaks.
Lisame siis neile palka ja eripensione!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee