Meedia

ERRi juhiks kandideerimist on kinnitanud mitu tippjuhti 

Toimetas Kristin Aasma, 20. veebruar 2017 17:24
ERRi nõukogu liige Agu Uudelepp ei soovi öelda, kui palju avaldusi 20. veebruaril juhatuse esimehe konkursile on laekunud. Foto: Teet Malsroos
Täna südaööl lõpeb avalduste esitamine Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) juhatuse esimehe kohale ning praeguseks on oma kandideerimist kinnitanud teiste seas Postimehe juhatuse endine esimees Erik Roose, Eesti Lihatööstuse juht ja ERRi nõukogu liige Mart Luik, Eesti Ekspressi endine peatoimetaja Allar Tankler ning Tallinna linnavalitsuse avalike suhete direktor Ain Saarna.

On räägitud ka Starmani juhatuse liikmest Aivo Adamsonist kui võimalikust ERRi juhi kandidaadist, aga tema ei ole oma sõnul kandideerimisest huvitatud, kuigi rahandusminister Sven Sester talle vastava üleskutse tegi, vahendas ERRi uudisteportaal.

ERRi nõukogu liige Agu Uudelepp ei soovinud öelda, kui palju avaldusi on praeguseks juhatuse esimehe konkursile laekunud, sest tähtaeg kukub südaööl ja kandidaate võib veel lisanduda. Tema sõnul loodetakse homme nõukogu koosolekul sõeluda välja kolm perspektiivikamat kandidaati, kelle nimed ka välja öeldakse, kuid ülejäänud kandidaate ei avalikustatagi.

Samal teemal

15.05.2017
Roose esitab ERRi juhatusse Lillenbergi, Sarve, Rõõmuse ja Oru
15.03.2017
Rahvusringhääling valis uue juhi
21.02.2017
Rahvusringhäälingu juhi kandidaadid on Roose, Luik ja Tankler
25.01.2017
ERRi juhikandidaatide nimekirja võib lisanduda Allar Tankler