Eesti uudised

Millal tohib liikluses filmitud videoid veebi riputada, kui filmitu pole sellega nõus?

Liis Vaksmann, 18. veebruar 2017 04:00

10 KOMMENTAARI

n
nii/ 18. veebruar 2017 11:03
juhtoinaste netti riputamine rangelt keelatud
t
tole/ 18. veebruar 2017 10:55
kui mõni keskerakontlane või muu valtseja juhtoinaste seast jääb pildile on see rangelt keelatud jokitamine siis tunduvalt raskem
e
elanik/ 18. veebruar 2017 10:27
Kui ikka mõni teeb inetuid tegusid, siis võiks küll olla see rahvale kõigile näha, et kes see selline on, saavad teised ka teada. Kui ikka keegi ronib võõra iniemse auto katusele ja hakkab seal keksima, no see pole ju normaalse inimese tegu.
k
kodanik/ 18. veebruar 2017 10:42
ja milleks siis ebanormaalseid promoda? ah?
t
to salliv kodanik/ 18. veebruar 2017 11:35
teie meelest muidugi oleks hea, kui jaanaalinnu kombel pea liiva alla panna või kõik paha peitu panna ja mitte rääkida, siis saab ju maailma parem, eks? euroopas ongi jub kõik palju parem kui enne, ikka seetõttu, et igal poole on keelatud afide sigadustest vaikida. stalini-venemaal oli ka ju kõik väga hästi. ajalugu kordub ja seda just tänu sinusugustele.
t
to elanik/ 18. veebruar 2017 11:34
aga kui osutub tõeks, et teine sõitis ta autole sisse ja põgenes? selliseid nahhaale on ju küll ja küll, mul tuttaval sõitis parklas pihta, vaatas üle üle ja kihutas minema. lihtsalt. inimesed on nii ülbeks läinud, kõik on lubatud ja midagi neile pättidele teha ka ei saa.
j
Juku/ 18. veebruar 2017 10:10
Avalikus ruumis nähtav peaks tingimusteta avalik olema. Pilldile isikuandmete lisamiseks peaks jah nõusolek olema.
j
just/ 18. veebruar 2017 11:36
julgesid teha teiste nähes, siis pole ju enam vahet, kas veel keegi näeb.
k
k/ 18. veebruar 2017 18:43
Kuidas sulle meeldiks see, kui sinust levitataks videot kui suurest kaklejast olukorras, kus sind keegi tänaval tülitab, sa tõukad teda ja samal hetkel käivitab keegi kaamera? Ei videost ega kohalolijatele ei ole alati selge, mis toimub. Näiteks kõnealuses videos siiski ilmsesti kõigepealt hakkas autojuht autoga nügima teel olevat inimest ja alles siis ronis see kapotile. Kui sulle üritatakse põlvedesse sõita, siis ju muud teha ei olegi?
Teiseks, mis mõttes "julgesid teha"? Ma võin filmida ka inimesi, kes näiteks jää peal pikali kukuvad ja teha sellest luuserite feil-kompilatsioone. Kujutan ette magusat videot luuserist, kes jookseb bussi peale ja siruli käib. Julgesid teha, julge olla ka naerualune?
d
dr. Mõngel/ 18. veebruar 2017 09:43
Ja nüüd mõelge politseinike peale, kes trahvitavaid oma autosse kutsuvad, seal filmivad ja siis jagavad vaid ametkondlikuks kasutamiseks mõeldud videomaterjale ajalehtedele ja televisioonidele. Kas on algatatud üks kriminaalasi ja mõni politseinik inimväärikuse alandamise eest vangasse viidud? Ei ole! Aga vot teiste taga andmebaasides ebaseaduslikult nuhkida, kõrvaklappe ja saapaid osta - vot seda oskavad mitte ainult reapolitseinikud vaid ka kõrgem juhtkond. Mind, andke mulle andeks, ei seo selle riigiga enam mitte ükski väärtushinnang ega eetiline side.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee