Eesti uudised

Endine perearst Riina Raudsik rääkis Anija rahvale soodaravist ja MMSist

Maaleht, 17. veebruar 2017, 13:25

69 KOMMENTAARI

p
Potas/ 19. veebruar 2017, 10:20
j
Juhan/ 19. veebruar 2017, 09:39
Arstid ja meditsiin on võimetud kui inimesel on suur elutahe.
e
e./ 18. veebruar 2017, 12:04
Ega ravimifirmad erine muudest firmadest. Täiesti reaalse näite võin tuua õlitööstusest. Nimelt reklaamitakse kogu aeg, et mootorrattad vajavad käigushoidmiseks kallist spetsõli. Aga kord sattusin ühe tsiklimeeste ajakirja (vist MOTO) artiklile, kus õlifirma spets selgitas (küll pärast ajakirjaniku-poolset pinnimist), et tegelikult ei vaja tsiklid mingit ERIÕLI vaid seda kõige tavalisemat, milles puuduvad moodsatele autoõlidele lisatud lisandid. Viimaste ülesandeks on tagada mootori sissepõlemise edasilükkamine juhul, kui õlivarustus on vilets või lühiajaliselt puudub. Lisandid tekitavad metallille eriti libeda ja vastupidava kelme. Aga märgsiduriga tsiklitel (mille sidurikettad asuvad mootori karteriga ühises õlivannis) EI TOHI mingil juhul tekitada siduriketastele ülilibedat vastupidavat kelmet (siis tuleks sidurikettad koheselt välja vahetada, kuna ta jääbki läbi libisema). Tarbijale kõige soodsamaks lahenduseks on seega osta kalli tsikliõli asemel kõige odavamat, ilma spetslisanditeta automootoriõli. Nii tegingi ja sõitsin aastaid ilma mootorratast rikkumata. Täpselt sama analoogia kehtib dr. Raudsiku õpetuse ja tavameditsiini vahel. Sooda jääb soodaks, olgu ta lisatud pudelitäiele veele kodus lusikaotsaga või kaevandatud kauges riigis kallis mineraalvees sisalduvana. Kuulanud kunagi ära Raudsiku tunnipikkuse loengu leidsin oma keskhariduse ja keemiateadmistega, et Raudsik on märganud täpselt sama müügipetuskeemi mis kehtib õlitootjate puhul - müüa kallilt keerulise nime all 'ravimeid', mille tegelik toimeaine on lihtne ja odav.
n
18. veebruar 2017, 16:13
No ei tea, kas ikka kõik ravimid soodast koosnevad. "Kauges riigis kaevandatud mineraalveega" ehk ikka haigusi ei ravi. Oleks juhea küll tegelikult kui nii lihtne oleks. Poleks vaja ei arste, ei haiglaid. Sedasi saab rääkida inimene, kel pole tema õnneks ühtegi tõsisemat haigust olnud.
m
MihkelS/ 18. veebruar 2017, 21:59
Soodaga on nagu on, pole ta pannkookides või soodaga kergitatavates kookides sobival hulgal midagi kahjulik. Vahel on sooda NaHCO3 ka pärisravimite koostises.
MMS-ga on selline lugu, et koostiselt ja kontsentratsioonilt on see sama, kui oli varemalt Tallinna kloreeritud kraanivesi. Seetõttu peaks Tallinna ja teiste kloreeritud kraaniveega linnade elanikud olema juba kaua iseenese teadmata praktiseerinud MMS-ga ravimist ja olema seetõttu täiesti terved ja saanud lahti kõigist parasiitidest ja muudest pahadest asjadest mis eluga kaasas käivad ning olema ühed Eesti terveimad inimesed.
u
uu / 18. veebruar 2017, 09:20
kes siin lahmivad ja räuskavad, sõimavad Raudsikku? Ilmselt arstid ja need, kellel pole VEEL ei endal ega lähedastel tõsiseid tervisevigu olnud. Oota oma aeg ära ja siis perearst ravib su igast haigusest terveks. Arstide hulgas on väga palju neid, kellest ei ole abi.
j
18. veebruar 2017, 16:14
h
Häbi olgu/ 18. veebruar 2017, 08:03
sellistel ajakirjanikel, kes aitavad ravimitööstuse mürgisegajatel ausale inimesele autodafeed korraldada. Kirjutage parem, kui palju inimesi ametlike ravimite ja nende kõrvalmõjude tõttu Looja karja lähevad.
a
abisaanu/ 18. veebruar 2017, 00:16
Kui üks meedia allikas esitab kontrolimata fakte sel eesmärgil et see müüks ,siis on tõesti meie ajakirjandusega midagi lahti.Igasugune alternatiivne ravi on ravimfirmdele nagu härjale punane rätik, sellest ka ALATU KÄITUMINE DR.RAUDSIKUGA. Ajakirjanik võtab kätte ja muudab doktori loengust MSM MMS-ks, mis on mürgine Sellise labase tähtede mänguga püütakse inimest kompromiteerida.Teatavasti on dr.Raudsik oma loengutes ja raamatus propageerinud sooda ja himaalaja soola ravimi kõrval lisaks MSM KUI TOIDULISANDIT, MIS ON VÄÄVLIÜHEND JA AITAB PALJUDE HAIGUSTE PUHUL MEIE HAPPELISES ORGANISMIS.
e
e./ 17. veebruar 2017, 23:40
"Viimane nendest, mille patenti mina lugesin, on nimega Immunokine, mille põhitoimeaineks on MMS," lisas Raudsik." Kas pseudoteaduslikele ravimitele ka patente jagatakse? Ma tõesti ei tea. Võib olla enne antaksegi patent ja alles siis hakatakse ravitoimet teaduslikult tõestama… Veel tõenäolisemalt aga ajab Õhtuleht midagi sassi nii oma refereeringus kuia üldse.

R
.../ 17. veebruar 2017, 21:44
Raudsiku ainus viga oli see, et astus ravimitöösturite varbale. Kui perearstid tavaliselt toidavad välisreiside eest ravimifirmasid lollidele antibiootikume sisse söötes siis Raudsik oma raamatute
ja loengutega on soovinud inimesi uutest hädadest säästa. Jõudu talle,
q
qwe/ 17. veebruar 2017, 18:10
Ajakirjanik vist ei kuulanud just väga hoolega ja väljatoodud lõigud ei tekita ka hirmuvärinaid. Kuulasin hiljuti "Hallo Kosmose" intervjuud R.R.-ga ja siin artiklis tundub ai ikka üsna mööda olevat kirjutatud. Otsisin veidi veebis ja ja tulemus allpool.
T.Roosma Hiina reisi saates, mida saab ka järelvaadata Kanal2-st, oli samuti juttu, et Hiinas on põllud ära mürgitatud ja väetatud ja seal toimub sellega muldade hapestumine, mis võimaldab samal moel jätkates põldudest veel 30 aastat toodangut välja pigistada ja siis on kööga, enam väga saaki ei saa. Siin mullaelustikust:
http://www.pollumajandus.ee/uudised/2016/03/23/kuidas-parandada-mulla-omadusi-ja-turgutada-mulla-elu...
Virtually all heavy metals are toxic in sufficient quantities. Because of their concentrations in the environment lead, mercury, and arsenic are of particular interest. Entering our bodies by way of food, drinking water, and air, metals produce toxicity by forming complexes with cellular compounds containing sulfur, oxygen, or nitrogen. The complexes inactivate enzyme systems or modify critical protein structures leading to cellular dysfunction and death.
https://www.hindawi.com/journals/bmri/2014/640754
Raskemetallid (on toksilised) asendavad ka teisi aineid, mitte ainult väävlit. http://www.academicjournals.org/article/article1380209337_Duruibe%20et%20al.pdf
Bakterite arv kehas vikipeedia järgi:
https://et.wikipedia.org/wiki/Bakterid
ERR artikli järgi:
http://novaator.err.ee/v/tervis/f377e943-3ff2-4d6d-b5e4-9d65d93e2ada/inimese-kehas-on-baktereid-arvatust-palju-vahem
Pidurdusprotsessidest ajus (näitena välja toodud kogelemine):
https://www.scientificamerican.com/article/brain-brakes/
Prootonid ja footonid on üsna sarnased sõnad, kas ajakirjanik kuulis ikka õieti?
Hallo Kosmose intervjuus oli juttu, et peale mineraalide ja vitamiinide uuringute tehti ka parasiitide uuringud (kas siis väljaheidete või verega), ei usu, et nii ühekülgselt selgitati, et haigus on ainult keskkonna viga. Muidugi rahvaga ei saagi piki valemeid vuristada tundide kaupa, rääkida tuleb ikka tavalise inimese keeles ja arusaamise piirides.
Leidsin ka patendi netist, kes tahab, uurigu, mul endal pole aega:
Patent: http://www.google.ch/patents/EP1272512A2?cl=en
Üldiselt ei saa aru, mida selle artikliga üritati tõestada.
h
17. veebruar 2017, 20:07
huvitav,mida need miljard ja rohkemgi hiinlast siis sööma hakkavad kui nende omad pöllud pekkis on?
s
see/ 17. veebruar 2017, 17:37
s
17. veebruar 2017, 19:44
saksamaal ravitakse vähki
e
ekstaole/ 17. veebruar 2017, 17:27
Tegelikult on juriidiliselt kõik okei, sest ravimine ja meditsiin on aastasadu tuhandeid vana, riiklikult toetatav meditsiinisüsteem, mille osaks on mh ka arstiteadus, aga ehk kõige rohkem üle saja aasta. Alternatiivmeditsiin on samuti meditsiin, selle teke on seotud riigi poolt finantseeritava arstiteaduse tekkega. Arstil pole keelatud tegeleda ka alternatiivse ehk riigi ja ravimisfirmade toetusel mittepõhineva meditsiiniga. Inimesel on vaba valik, tal on õigus valida erinevate meditsiinide vahel, sest inimesel on õigus oma keha puutumatusele ja vabale valikule seadusega mittekeelatu osas. Alternatiivmeditsiin pole seadusega keelatud.
p
pole keelatud/ 17. veebruar 2017, 20:07
Muidugi pole selline sooda tegevus keelatud, aga sellisel juhul võib sellega tegeleda lihtsalt Raudsik , mitte mingil juhul doktor ( ! ) Raudsik - posida võib eraisikuna, mitte arstina. Olles sirvnud selle inimese raamatut, siis on kogu jutt kahjuks lihtsalt sooda ( jabur)
v
villi/ 17. veebruar 2017, 17:25
minu mäletamise järgi oli pr Raudsik perearsti liidus aga sealt ta lahkus omal soovil ,sest ega nojah
v
vilile/ 17. veebruar 2017, 20:07
Arst Raudsik visati arstide liidust välja, tema jutt sinna mittekuulumisest oli järjekordne sooda.
t
to 17.02, 20.07/ 19. veebruar 2017, 03:30
ei visatud välja, vaid arvati välja ja seda pole dr. Raudsik varjanud , külasta tema kodulehekülge ning seal on kõik kirjas , ka esitatud meedia teated
k
Küsimus/ 17. veebruar 2017, 16:12
Kas kõik need, kes siin oma negatiivseid hinnanguid annavad, on ikka oma kõrvaga kuulanud ja oma silmaga lugenud, millist informatsiooni Riina Raudsik oma raamatutes ja loengutes tegelikult jagab? Või baseerub kogu info kuskilt kuuldud-loetud kellegi teise arvamusel? Kui inimene on läbi lugenud Riina Raudsiku raamatu või käinud loengus ja seejärel ütleb, et see talle ei sobi ja on tema arvates jama, siis on tal õigus oma arvamust avaldada. Praegu toimuv on justkui massipsühhoosil baseeruv hüsteeria. Inimesed, olge uudishimulikud, uurige ja mõelge kaasa, selmet kohe lahmima hakata. Ja siis on võimalik diskuteerida ka antud teema poolt ja vastu. Ilma hinnanguteta.
m
ma olen/ 17. veebruar 2017, 16:15
neid igasuguseid imeravimeid proovinud, ei aita muud, kui rahakotti kergendada. Niisuguseid pähemäärijaid pean kurjategijateks.
j
,,,/ 18. veebruar 2017, 09:12
ju sa siis ei oska ise mõelda ja otsid posijaid, kellest pole asja. Omal peab ikka ka aru olema, seda ei saasullea and mingi meditsiin.
l
lugeja/ 17. veebruar 2017, 16:02
Eriti rumal artikkel, keegi muudkui peab käiama seda soodandust, et ullikesed kommentaariumis saaks takka kiita, ise asjast midagigi teadmata. Andke minna...

p
PALUN AIDAKE!/ 17. veebruar 2017, 15:59
Kus ja kuidas Helicobacter pilorile lõpp peale teha? Tõsine küsimus, mis ilmselt määrab, kas ma veel 10. aasta pärast elan või mitte.
Kui lähen perearsti juurde, siis see ainult naerab mu ettepaneku üle teha selle bakteri suhtes mingi uuring. Ja sealt edasi reeglina ei pääsegi.
Oskate ehk midagi soovitada, mida teha või kelle poole pöörduda...
j
Jõhvikamahl kartulimahl küüslauk./ 17. veebruar 2017, 16:15
k
krisse/ 17. veebruar 2017, 17:08
Soomes on sellest bakterist vabanemiseks kahe antibiootikumi kuur, üsna raske, aga tôhus
p
plplplpl/ 17. veebruar 2017, 17:37
Ei saa aru, kas oled teinud perearstile bakteri suhtes ettepaneku või ainult arvad, et naerab.
Üldiselt seda ravitakse antibiootikumiga ja see ei tohiks perearstile üllatuseks tulla.
a
Arvaja/ 18. veebruar 2017, 10:35
Aga võib ju olla, et Helicobacter pylori on patsiendi kõrvade vahel. See ajab perearsti kindlasti laginal naerma ...
s
seda ravides.../ 17. veebruar 2017, 22:11
tuleb võtta 3 erinevat tabletti korraga, vist 7 või 10 päeva ,alles hiljuti raviti soomes
m
Mann / 17. veebruar 2017, 15:44
MMs kohta ei tea aga soodat on läbi aegade kasutatud. Ei midagi uut. Näpu otsaga vette ja väga hea kõrvetiste puhul. Aastakümneid tagasi polnud ju vastavaid ravimeid või mineraalvett võtta leevenduseks.
k
18. veebruar 2017, 16:17
Kõrvetiste puhul küll aga on olemas ka sada muud haigust ja soodaga ikka ei ravi küll
5
57/ 17. veebruar 2017, 15:32
mis haigust see ravib siis, aru ma ei saa?
s
soodapuhujast nagu eriti kuulnud pole,/ 17. veebruar 2017, 15:56
k
kui imeravim,/ 17. veebruar 2017, 16:16
siis kõiki haigusi tema arvates.
v
17. veebruar 2017, 19:48
vereröhu,hypertooniat,puhastab sooni
r
Raivo/ 17. veebruar 2017, 15:32
Ei maksa võhikutel ilkuda targa inimese üle, kui mõnel ilkujal omal sõraline külge tuleb, siis laulate teist laulu, võin kinnitada omast kogemusest, operatsioon, kiiritus, keemiaravi, kõik läbi tehtud, aga paranemist pole loota, ainult elus hoitakse kuidagimoodi, aga mis elu see enam on.
l
l i b l e / 17. veebruar 2017, 16:13
seepärast sa siis selline tõrvaloopija oledki.Oled ka tarku otsimas aga need on ju ainult eneselohutuseks ja rahakotile nuhtluseks.Sa ju ilgud ise siin pidevalt,see aga asjale kasuks ei tule..Ela oma elu ja sulle tundub kohe,et elu läheb valgemaks.
Muide,mul ka sama tõbi.Ehk hakkas sul kergem.
r
Raivo/ 17. veebruar 2017, 23:08
Kus sa oled näinud mind tõrva loopimas, kirjutan seda, mida tean ja tunnen.
r
17. veebruar 2017, 20:38
Raivo, kas see targa inimese ravi ei ole sind siis aidanud, et kurdad, mis elu see on?
r
Raivo/ 17. veebruar 2017, 23:07
On küll aidanud, tänu sellele veel elus olengi.
k
Kaks Teist Sörmik/ 17. veebruar 2017, 15:25
Köik geniaalne ongi lihtne! Mulle möjus väga hästi !
M
................/ 17. veebruar 2017, 15:12
Mina olen eluaeg soodad kasutanud. Nii sisemiselt kui ka väliselt. Pesen juurvilju,kraanikaussi ummistuse korral,kohvikannu jne.Sooda on minu jaoks kõige parem.
l
lugege või tutvuge ,,,/ 17. veebruar 2017, 15:05
parem mõne Riina Raudsiku raamatuga. niisama ei ole mõtet lahmida .kas hea või paha.
l
l i b l e / 17. veebruar 2017, 15:53
kallid inimesed kui valitsuses on laiaprofiilsed lapsministrid,kes on spetsid igal alal,siis poie ju vaja imestada,et neid leidub ka doktorite hulgas.
j
Jumal anna kannatust./ 17. veebruar 2017, 14:37
Hakkab jälle peale! Kas ajakirjanik ise aru ei saa, kuivõrd ära tüüdanud see vägisi üles puhutud skandaal lugejaid on. Ei usu, et tuleb nii palju klikke, nagu loodetud. Muide, dr. Raudsik ei ole kunagi Arstide Liitu kuulunud. Ei saa välja visata kedagi, kes sinna pole sisse astunud.
v
vale/ 17. veebruar 2017, 20:10
Raudsik kuulus arstide liitu ja ta visati sealt välja.

u
uskumatu/ 17. veebruar 2017, 14:18
kui palju on facebookis neid ajupestuid, kes teda veel kiidavad ja kaitsevad. arusaamatu, kuidas saab olla nii rumalaid inimesi, aga on. ja palju. justkui alaarenenud.
j
Jeesus ütles/ 17. veebruar 2017, 15:52
Hoiduge variseride haputaignast! Või noh, siis sööge vähemalt happe neutraliseerimiseks soodat peale.
t
to uskumatu/ 17. veebruar 2017, 19:29
"kuidas saab olla nii rumalaid inimesi" ütle siis, kui peeglisse vaatad.
d
djaval/ 17. veebruar 2017, 14:17
Igasugu haukujaiad siin. Kui keegi viitsib pealkirjast kaugemale lugeda, leiab ehk mõne huvitava mõtte sellest artiklist. http://tervistagasi.eu/surnud-arstid-ei-valeta/
p
17. veebruar 2017, 14:37
pidurid maha ja küll ütlejaid leidub.
l
leida võib palju,/ 17. veebruar 2017, 15:55
iga lugeja leiab endale midagi aga kas kõike ka uskuma peab,on teine küsimus.
d
djaval/ 17. veebruar 2017, 17:25
k
kahjuks/ 17. veebruar 2017, 13:59
on me arstid juba aastakümneid vist liiga palju soodat söönud. mõistus pöördvõrdeliselt rahaahnusega langenud valguskiirusel. varsti pole arsti abil terveks saada. eks seepärast selline libameditsiin populaarsust kogubki.
ü
üldistamine on kurjast/ 17. veebruar 2017, 14:38
ja solvav headele arstidele. selliseid šarlatane nagu see raudsik, on siiski vähemus.
j
Jah/ 17. veebruar 2017, 15:50
ja ravimifirmasid juhivad inglid, kes ei tahavad sind võimalikult odavalt terveks ravida eks! Ja muidugi, mida nad sooda pealt saakisidki teenida? Sellepärast söö oma statiine ja ole rahul!
j
ja mille põhjal väidad selle arsti/ 17. veebruar 2017, 16:51
s
sooda ja kloordioksiid! / 17. veebruar 2017, 13:55
ikka jooge seda! Kui magu peab olema happeline - siis mida aitab soodaveejoomine, magu neutraliseerib selle ju. hakake soodat otse veeni lasma. Tean papit, kes võttis soodat maohädade vastu- tulemus olid maohaavad.
h
huh/ 17. veebruar 2017, 14:33
Sooda võib ju neutraliseerida kuid selles pole lugu sest soodat juuakse 2h enne ja 2h pärast seda kui toit on maos.
a
Arene!/ 17. veebruar 2017, 16:01
No sinusugused ei jaga üldse matsu, tead, et magu on happeline ning kogu moos... ha-ha-haaa! Uuri asja ja saad üllatavat teada, kuidas, miks ja millal üht või teist asja juua.
3
365/ 17. veebruar 2017, 17:27
kasutan soodat 20 aastat kõrvetiste vastu. 2aastat tagasi käisin kontrolliks sondi neelamas,kõik ok.toimib kordades paremini kui see aaptegi kriit.
h
huvitav/ 17. veebruar 2017, 13:52
kas see arst on kedagi teveks ravinud?
l
loomulikult/ 17. veebruar 2017, 19:30
ta on aidanud väga paljusid, mitmed on oma lugusid ka jaganud
e
:/on sul teada/ 19. veebruar 2017, 03:35
et mõni on haigemaks jäänud ?
k
kroku/ 17. veebruar 2017, 13:48
kui ta seadust rikub pange kohtu alla ja kinni , kui ei, siis jätke ta rahule
s
sooda/ 17. veebruar 2017, 13:47
räägib soodaravist ,imeline värk.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee