Kommentaar

Propastop | Libauudised julgeolekut kõigutamas

propastop.org, 16. veebruar 2017, 18:30

7 KOMMENTAARI

o
Ohtlikud "koomikud"?/ 17. veebruar 2017, 20:07
"Ohtliku info" sorteerimine on käinud kogu tsivilisatsiooni kestel ja enne sedasamust inimkonna kultuuriastet. Üldjuhul ei teosta "sorteerimist" siiski mitte meedia ise (NB - üldjuhul!) vaid valeinfo ja muu taoline söödetakse meediale ette "asjassepuutuvate organite" poolt. Möödunud sajandi kuuekümnendail aastail olin "noor ja vihane" mees, kuulasin Ameerika häält ja irvitasin Nõukogude ajakirjanduse üle - tõde pidi Läänest tulema. Ma eksisin! USA-d sai kujutletud vabaduse kantsina, demokraatia lipulaevana ja kõik mis puudutas selle riigi negatiivset pooli, see oli muidugi iseenesestmõistetavalt kommunistlik propaganda. Aga ei olnud! - USA-s toimus neil aastail kui Ameerika hääl meile vabadusest laulis, inimõigustest ja mis veel, kõige näkkuirvitavamal kombel segregatsioon - "niggerid" ja valged. Oli sellest Nõukogude meedias kirjutamine siis alatu laim ja vale? Või Lõuna Aafrika Vabariigis (LAV) tollal toimuv? Või Vietnami sõjas USA üdini sõjakuritegelik sõdimisviis? Jne, jne. Suures osas kirjutasid "venelased" tollal siiski tõtt. Tänapäeval ei tea ma ammugi enam, et mida tõe pähe võtta, mida mitte. Ilmselt oli, on desinformatsiooni kütkes ka meie ekspresident Ilves - väitis, et ENSV-s ei olnud restorane. - Vahel läheb asi koomiliseks kätte, eksole?
m
meedia ise/ 17. veebruar 2017, 16:59
h
Horros/ 17. veebruar 2017, 03:58
Nii siis, võib täheldada, et mingi propagandaosakond on üllitanud taas ühe libauudise või ajupesu teksti, kuidas keegi tahab näha.
.
Kurb, et Kaitseliidu nime taha poetakse.
k
Kuuuurija/ 16. veebruar 2017, 21:59
Kui see julgeolek püsib vaid riigi- ja peavoolumeedias levitataval propagandal, siis polegi see si**agi väärt!
m
maali/ 16. veebruar 2017, 19:20
mis siis nüüd ? Rohke lasi aastaid tagasi džinni pudelist välja ja nüüd ei suudeta teda enam tagasi toppida. eeskuju on olnud sedavõrd nakkav ja õpilased andekad, et üha sagedamini kiputakse "õigeid uudiseid" valskuse pähe võtma.
q
Qwert/ 16. veebruar 2017, 19:08
Ka antud jutt liigitub libauudiste all.
s
Scaramanga/ 16. veebruar 2017, 18:43
Anonüümsed kaitseliidu vabatahtlikud sorteerimas ohtlikku infot !? Nagu vähe kummaline pole see üritus ?
propastop.org teeb ise NATO propagandat !

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee