Trennikool | ÕL TV

SÄRISEVALT SEKSIKAS VIDEO | Kuumad trimmis tšikid tegid koos Õhtulehega trenni (14)

Õhtuleht.ee, 16. veebruar 2017, 12:52
 Maritn Ahven, Geidi Raud
Õhtuleht veetis sõbrapäevahommiku koos 19 kauni noore naisega Sparta spordiklubis, kus kaunitarid voolivad treenerite valvsa pilgu all oma kehasid veel naiselikumasse ja seksikamasse vormi.

Nimelt startis jaanuari lõpus fitness-projekt, milles osalevad naised treenivad ja toituvad kümne nädala jooksul individuaalselt koostatud kavade järgi ning kuulavad kogenenud treenerite õpetussõnu. Teisipäeval oli neiusid juhendamas ka Eesti kulturismi au ja kuulsus Ott Kiivikas isiklikult.

Samal teemal

Mõned 19 naisest osalevad kevadel kulturismi võistlusel, mõned neist liitusid projektiga, et kaalu langetada ja suvel rannaliival lamades seksikam välja näha.

"See kategooria, milles naised võistlevad, võeti kulturismi föderatsiooni poolt ametlikult vastu alles möödnud aastal. See võistlus on väga naiselik ja sellest saavad osa võtta ka tavainimesed, kes varem kulturismiga tegelenud pole. Siin ei nõuta naistelt suurt lihasmassi, vaid ilusat toonuses keha, head hoiakut, poseerimisoskust ning üldist ilu," selgitas projekti koordinaator Julia Smoli.

Smoli sõnul on paljud uurinud, miks grupis nii palju naisi on ning miks ei võiks trenni eladi teha. "See on mega suur motivatsioon, kui sinuga treenib veel 19 inimest. Sa ei luba endale kergesti loobumist. Sa hoiad distsipliini ning kõik toetavad üksteist. Koos on mõnusam, kergem ja lõbusam."

Koordinaator lisas, et naiste puhul on loomulik, et tahetakse särada. "Selles projektis on olemas kõik vajalik, muutmaks tavalise naise fitness-staariks!"

Fitness-projekti lõppvõistlused toimuvad 2. aprillil. Siis on naistel aeg higised treeningriided seljast heita ja näidata publikule kõva trenni tulemust õhtukleidis ja bikiinides. 

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee