Teisipäeval, 14. veebruaril kella 15-16 paiku juhtus Võrus Vabaduse ja Kreutzwaldi tänavate ristmikul liiklusõnnetus, kus oranžikat värvi sõiduauto riivas teed ületanud prouat, misjärel naine kukkus.

Autojuht, kes oli umbes 30ndates eluaastates kiilaspäisusele kalduv mees, uuris naiselt, kas too vajab arstiabi ning kas õnnetuse asjus on tarvis mehel oma kontakte jätta või politsei kutsuda. Sündmuskohal leidis proua, et pole tal häda ühtki ning osapooled läksid oma teed. Hilisemalt ilmnesid proual kaebused ning traumapunktis tuvastati tal kergem vigastus. 

Politsei palub õnnetuses osalenud autojuhil omapoolsete selgituste andmiseks korrakaitsjatega ühendust võtta. Seda kirja teel tarmo.tammesoo@politsei.ee või telefonitsi numbril 78 68 239 või 78 68 211.

Jaga artiklit

3 kommentaari

V
Võitlus surma vastu, on alati kaunis, õilis, imeteldav ja auväärne asi.  /   23:11, 16. veebr 2017
Alati on palju lihtsam uskuda oma headusesse kui teistega silmitsi seista ja oma õiguse eest võidelda. Alati on lihtsam kuulata solvanguid ilma samaga vastamata kui julgeda endast tugevamaga võitlusesse astuda, alati võib öelda, et kivi, millega meid visati, ei teinud haiget, ja ainult öösel — kui oleme üksi ja naine, mees või toakaaslane magab — ainult öösel julgeme vaikselt oma arguse pärast nutta.
S
Sotsiopaat, Sadist, piinu nautiv julmur ja seksuaalpervert jätkuvalt vabaduses.  /   23:06, 16. veebr 2017
Psühhopaatidest saavad head juhid nii poliitikas kui ärides. Nad näevad “suurt pilti”, kus paari inimese elu üldsuse (ja seega enda võimu alleshoidmiseks) nimel ohverdamine ei ole mingi kahju. Seega on sotsiopaat täiesti märkamatu. Sotsiopaat ei saa kirvega hulluks minna ega paljasta end totakas suhtetülis. Sa pead mõistma, et sa oled saakloom, lammas. Tema on kiskja.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis